شمار مبتلایان به "ویروس کرونا" همچنان رو به افزایش است

شمار مبتلایان به "ویروس کرونا" همچنان رو به افزایش است
شمار مبتلایان به "ویروس کرونا" همچنان رو به افزایش است - The number of people with the Corona virus continues to rise شمار مبتلایان به "ویروس کرونا" همچنان رو به افزایش است - The number of people with the Corona virus continues to rise

به گزارش آسمونی : شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونای تازه، به‌ویژه در شهر ووهان چین، همچنان روند افزایشی دارد. همزمان پزشکان و پژوهشگران در مراحل نهایی آزمایش یک داروی تجربی جدید قرار دارند.

بنا بر آمار رسمی اعلام‌شده از سوی دولت چین، شمار مبتلایان به ویروس کرونا (کروناویروس جدید-2019) از 28 هزار و 200 نفر فراتر رفته‌ است. شمار قربانیان به 565 نفر رسیده است. 2 نفر نیز خارج از سرزمین اصلی چین جان خود را از دست داده‌اند.

طبق آمار دولتی بیش از یک هزار و 150 نفر نیز درمان و راهی خانه‌های خود شده‌اند. موارد درمان کامل در برخی دیگر کشورها از جمله کره جنوبی نیز گزارش شده‌ است.

خارج از سرزمین اصلی چین تا کنون 31 مورد ابتلا در مناطق ویژه هنگ‌کنگ و ماکائو، 45 مورد در ژاپن، 25 مورد در تایلند، 28 مورد در سنگاپور، 19 مورد در کره جنوبی و ده‌ها مورد دیگر در دیگر کشورها گزارش شده‌ است.

ثبت نظر درباره «شمار مبتلایان به "ویروس کرونا" همچنان رو به افزایش است»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید