رسمی ؛ دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران شد

رسمی ؛ دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران شد
به گزارش ورزشی آسمونی ، بعد از خروج کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران ، گزینه های مختلفی برای حضور بر روی نیمکت تیم ملی مطرح شد . از هروه رنار گرفته تا بازگشت برانکو ایوانکوویچ ، اما در پی تمامی این شایعه ها ، تصمیم بر آن شد تا مارک ویلموتس به عنوان سرمربی بر روی نیمکت تیم ملی نشسته و این تیم را هدایت کند . نتایج اولیه ویلموتس در برابر حریفان راضی کننده بود اما از آنجایی که نتایج ضعیف وی در ادامه رخ داد و باعث شد تا جایگاه چندین ساله تیم ملی در آسیا از دست برود و تیم ژاپن در صدر قرار بگیرد ، فدراسیون فوتبال ایران قرارداد خود را با ویلموتس فسخ کردند و به دنبال جانشینان احتمالی وی رفتند . این جانشینان که به نظر از گزینه های داخلی و همچنین برانکو ایوانکوویچ قرار بود انتخاب شوند ، علی دایی ، امیر قلعه نویی بودند که به نحوی این سمت در ادامه به دراگان اسکوچیچ ، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان رسید . در بیانیه فدراسیون فوتبال آمده است :
فدراسیون فوتبال در روزهای گذشته مذاکرات فشرده ای را با گزینه های سرمربیگری تیم ملی انجام داده بود.در این میان،به دنبال عدم فراهم شدن شرایط جهت نهایی شدن امور مربوط به گزینه های داخلی و ضمن تشکر ویژه از همراهی این عزیزان و تاکید بر شایستگی آنان جهت به دست گرفتن سکان هدایت تیم ملی،فدراسیون فوتبال بلافاصله اقدام به تشکیل جلسه کمیته فنی کرد و به دنبال آن باب مذاکره با آقای دراگان اسکوچیچ را گشود.
همچنین امیر مهدی علوی ، سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران در ادامه اضافه کرد :
بر این اساس،امروز اسکوچیچ در جلسه ای با حضور اعضا کمیته فنی شرکت کرد و برنامه هایش را ارائه داد.به دنبال برگزاری این جلسه و دیدگاه مثبت کمیته فنی و با اخذ نظر اعضا محترم هیات رییسه،آقای دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران معرفی شد.برنامه های مرتبط و آتی تیم ملی به زودی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.
بعد از گذشت چندین ماه از نبودن سرمربی بر روی نیمکت تیم ملی ، حال باید دید که آیا تیم ملی می تواند شکوه از دست رفته خود را باز گرداند و در ادامه بتواند راهی جام جهانی 2022 شود یا خیر ؟

ثبت نظر درباره «رسمی ؛ دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید