خلبان پرواز تهران-ماهشهر تعلیق شد

خلبان پرواز تهران-ماهشهر تعلیق شد
خلبان پرواز تهران-ماهشهر تعلیق شد - The Tehran-Mahshahr flight pilot was suspended خلبان پرواز تهران-ماهشهر تعلیق شد - The Tehran-Mahshahr flight pilot was suspended

به گزارش آسمونی : محمد اسلامی در حاشیه مراسم 12 بهمن‌ماه مصادف با سالروز بازگشت تاریخی امام خمینی (ره) در ترمینال شماره یک فرودگاه مهرآباد اظهار کرد: سوانح هوایی در همه‌ جای دنیا اتفاق می‌افتد اما برخی آگاهانه یا ناآگاهانه صنعت هوانوردی را زیر سوال می‌برند.

وی درباره‌ی حادثه رخ داده برای پرواز تهران – ماهشهر در هفته گذشته افزود: خلبان این هواپیما تعلیق شده است و همه سوانح هواپیمایی از جمله این حادثه به دقت و براساس مقررات و ضوابط بین‌المللی حاکم بررسی می‌شود و سانحه هواپیمایی صبح امروز نیز که خوشبختانه اتفاقی برای مردم نیفتاد به دلیل یخ‌زدگی بخشی از باند فرودگاه کرمانشاه چرخ‌های هواپیما در گل فرو رفته است و خوشبختانه مساله چندان جدی نبود.

اسلامی همچنین درباره روند بررسی سانحه هواپیمای اوکراین و این‌که جعبه سیاه این هواپیما چه سرنوشتی پیدا می‌کند، گفت: این سانحه هوایی براساس انکس 13 مورد بررسی قرار می‌گیرد و همه ابعاد و جوانب آن بررسی خواهد شد یکی از آن آیتم‌ها جعبه سیاه هواپیماست و این بررسی‌ها به صورت مشترک با اوکراین انجام می‌شود.

رصد کامل کرونا در همه مبادی ورودی کشور

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت رصد و کنترل ویروس کرونا در مبادی ورودی کشور، اظهار کرد: در حال حاضر در همه پایانه‌های مرزی، بنادر و فرودگاه‌ها، تیم وزارت بهداشت مستقر است و غربالگری و رصد این ویروس برای پیشگیری و جلوگیری از ورود آن به کشور انجام می‌شود. در همین راستا نیز پروازهای مستقیم به چین متوقف شده است، اما برای بازگرداندن مسافران ایرانی از این کشور تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم، چرا که در حال حاضر حدود 50 دانشجوی ایرانی در شهر ووهان چین هستند.

ریزش 42 درصدی ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی

وی درباره آخرین وضعیت ثبت‌نام و اجرای طرح مسکن ملی اینگونه توضیح داد که چهاردهم بهمن‌ماه برای واجدین شرایط پیامک ارسال خواهد شد، اما باید گفت که 42 درصد از ثبت‌نام کنندگان به دلیل آنکه واجد شرایط لازم نبودند ریزش کردند اما 58 نفر دیگر در این طرح باقی ماندند و به زودی مرحله‌ی اول اجرایی خواهد شد. همچنین مرحله دوم ثبت‌نام برای طرح اقدام ملی مسکن پس از این مرحله انجام خواهد شد.

ثبت نظر درباره «خلبان پرواز تهران-ماهشهر تعلیق شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید