آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد 98 از 14 بهمن

آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد 98 از 14 بهمن
آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد 98 از 14 بهمن - Start of the second stage of registration of MA exam 98 from 14 Bahman آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد 98 از 14 بهمن - Start of the second stage of registration of MA exam 98 from 14 Bahman

به گزارش آسمونی : دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 و اولین مرحله‌ بیست‌وپنجمین المپیاد علمی - دانشجویی کشور در دو مرحله انجام می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: مرحله اول ثبت‌نام آزمون‌های فوق از روز دوشنبه 16 آذر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد و با در نظر گرفتن مهلت تعیین شده ساعت 24 روز پنج‌شنبه 28 آذرماه پایان پذیرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: براساس آمار نهایی گزارش شده تعداد 481 هزار و 82 داوطلب در مرحله‌ اول ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سال 1399 شرکت کردند.

توکلی همچنین خاطر نشان کرد: مرحله دوم ثبت نام در آزمون فوق به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت فوق موفق به ثبت‌نام نشده بودند از روز دوشنبه 14 بهمن‌ماه سال جاری آغاز می‌شود و این مهلت روز چهارشنبه 16 این ماه پایان می‌پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول در آزمون فوق ثبت‌نام کرده بودند ترتیبی اتخاذ شده که اطلاعات این داوطلبان در مهلت تمدید شده یعنی از 14 تا 16 بهمن‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد لذا داوطلبان می‌توانند با توجه به اطلاعات دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین اطلاعیه منتشره روز 26 آذرماه نسبت به مشاهده، کنترل و همچنین ویرایش و اطلاعات خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این‌که کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد از روز دوشنبه 25 فروردین‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان تا روز چهارشنبه 27 فروردین‌ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت این سازمان کارت شرکت در جلسه خود را دریافت نمایند.

توکلی در پایان تاکید کرد: براساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 و اولین مرحله‌ بیست‌وپنجمین المپیاد علمی – دانشجویی کشور در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 28 و 29 فروردین‌ماه سال 1399 در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

ثبت نظر درباره «آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد 98 از 14 بهمن»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید