42 درصد متقاضیان مسکن ملی در دور اول حذف شدند

42 درصد متقاضیان مسکن ملی در دور اول حذف شدند
42 درصد متقاضیان مسکن ملی در دور اول حذف شدند - 42% of national housing applicants were eliminated in the first round 42 درصد متقاضیان مسکن ملی در دور اول حذف شدند - 42% of national housing applicants were eliminated in the first round

به گزارش آسمونی : محمد اسلامی روز یکشنبه در حاشیه مراسم معارفه رییس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان در جمع خبرنگاران به پایان پالایش اطلاعات متقاضیان مسکن ملی اشاره کرد و خبر داد: 42 درصد ثبت نام کنندگان در سامانه مسکن ملی فاقد شرایط شناخته شدند و 58 درصد شرایط حضور در این طرح را دارند.

وی گفت: برای 58 درصدی که در دور اول واحد شرایط شناخته شدند، 140 هزار واحد ساخته می شود و تعداد زیادی زمین در شهرهای بزرگ به گروه‌های واجد شرایط داده می شود که باید سازمان نظام مهندسی در تهییه نقشه ها و نظارت بر ساخت و ساز حضور موثر داشته باشد.

وی از دوره جدید مدیریت سازمان نظام مهندسی خواست تا طرح اقدام ملی مسکن را مدیریت کند و ادامه داد: فاز دوم ثبت نام قبل از پایان سال انجام می شود و شناسایی متقاضیان واقعی در مرحله دوم آسان تر خواهد بود.

وی ادامه داد: طرح مسکن ملی فرصت ساخت و ساز زیادی را در کشور تعریف می کند که در این شرایط نقش آفرینی سازمان نظام مهندسی کشور پررنگ تر خواهد بود.

مراسم معارفه «احمد خرم» رییس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان و و تودیع «فرج الله رجبی» رییس پیشین سازمان، امروز (یکشنبه 6 بهمن) در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

در مراسم امروز اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم و نیز روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها حضور دارند.

ثبت نظر درباره «42 درصد متقاضیان مسکن ملی در دور اول حذف شدند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید