اطلاعیه فرودگاه امام‌ خمینی در پی لغو برخی پروازهای خارجی

اطلاعیه فرودگاه امام‌ خمینی در پی لغو برخی پروازهای خارجی
اطلاعیه فرودگاه امام‌ خمینی در پی لغو برخی پروازهای خارجی - Imam Khomeini Airport announcement following cancellation of some foreign flights اطلاعیه فرودگاه امام‌ خمینی در پی لغو برخی پروازهای خارجی - Imam Khomeini Airport announcement following cancellation of some foreign flights

به گزارش آسمونی : روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در اطلاعیه روز شنبه خود آورد: از مسافران و استقبال‌کنندگان درخواست می‌شود حتما قبل از حرکت به سمت فرودگاه از طریق تماس با شرکت‌های هواپیمایی از وضعیت پرواز خود کسب اطلاع کنند.

مسافران و استقبال‌کنندگان می‌توانند آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه امام (ره) را از طریق تماس با تلفن 096330 یا مراجعه به سایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به نشانی www.ikac.ir جویا شوند.

گفتنی است، مسافران پروازهای خروجی لازم است همچون گذشته، سه ساعت قبل از زمان مندرج در بلیت برای انجام تشریفات پیش از پرواز در ترمینال های فرودگاه حضور یابند.

عصر دیروز آژانس حمل و نقل سوئد اعلام کرد که تمامی پروازهای شرکت‌های هوایی از ایران به سوئد تا اطلاع ثانوی و به خاطر آنچه که آنان «عدم اطمینان» در خصوص حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی می‌دانند، لغو شده است.

ثبت نظر درباره «اطلاعیه فرودگاه امام‌ خمینی در پی لغو برخی پروازهای خارجی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید