اجساد کشته شدگان سقوط اتوبوس به دره در انتظار احراز هویت

اجساد کشته شدگان سقوط اتوبوس به دره در انتظار احراز هویت
اجساد کشته شدگان سقوط اتوبوس به دره در انتظار احراز هویت - Dead bodies of bus crash into valley awaiting authentication اجساد کشته شدگان سقوط اتوبوس به دره در انتظار احراز هویت - Dead bodies of bus crash into valley awaiting authentication

به گزارش آسمونی : علی عباسی درباره جزئیات جان‌باختگان سقوط اتوبوس مسافربری تهران- گنبد گفت: در اثر این سانحه در محور خطیر کوه سوادکوه متاسفانه 19 نفر جان خود را از دست دادند.

وی افزود: 10 زن و 9 مردکه همه آنها بالای 20 سال سن داشتند در این سانحه جان خود را از دست دادند.

وی درباره احراز هویت و اسامی جان باختگان گفت: هم اکنون یک تیم از ساری با همکاری پزشکی قانونی سوادکوه اجساد را معاینه کرده و منتظر حضور خانواده‌ها برای شناسایی و احراز هویت اجساد هستیم.

وی ادامه داد: در میان مصدومان یک خانم بادار بود که نوزادش را در بیمارستان "زیرآب" توسط سزارین به دنیا آوردند اما متاسفانه این نوزاد دختر فوت کرد.

سخنگوی اورژانس مازندران از واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه که در پی آن 19 فوت کرده و 24 نفر مصدوم شدند، خبر داد.

زکریا اشک‌پور از واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه صبح امروز  خبر داد و اظهار کرد: در ساعت 2 و 34 دقیقه بامداد امروز پنجشنبه 19 دی ماه خبر این حادثه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران اعلام شد.

وی تصریح کرد: آمبولانس‌های پایگاه‌های اورژانس پل سفید، ورسک، دوآب، زیرآب و دوآب، پایگاه‌های هلال احمر ارفع ده، دوگل، امین آباد و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس مازندران به محل حادثه واقع در منطقه دوآب نرسیده به خطیرکوه در محور سوادکوه اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس مازندران خاطرنشان کرد: براساس آخرین خبر در این حادثه 24 نفر (16 مرد و هشت زن) مصدوم شدند و 19 نفر (9 مرد و 9 زن و یک جنین) جان باختند.

اشکپور گفت: مصدومان توسط آمبولانس‌های اعزامی به بیمارستان شهدای زیرآب منتقل شدند.

وی ادامه داد: در بین جان باختگان یک مادر باردار بود و سه کودک  1.5 تا پنج ساله نیز در بین مصدومین بودند.

سخنگوی اورژانس مازندران یادآور شد: براساس هماهنگی‌های ایجاد شده در واحد MCMC (مرکزپایش مراقبت‌های درمانی ) و EOC (واحد هدایت عملیات بحران) دانشگاه، دو کودک به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری، هشت نفر به بیمارستان رازی قائمشهر و یک نفر به بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر منتقل شدند.

ثبت نظر درباره «اجساد کشته شدگان سقوط اتوبوس به دره در انتظار احراز هویت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید