هواپیمایی امارات تغییر مسیرهای پروازی‌اش در حریم هوایی ایران را تکذیب کرد

هواپیمایی امارات تغییر مسیرهای پروازی‌اش در حریم هوایی ایران را تکذیب کرد
هواپیمایی امارات تغییر مسیرهای پروازی‌اش در حریم هوایی ایران را تکذیب کرد - Emirates Airlines denied any changes to its airspace in Iran هواپیمایی امارات تغییر مسیرهای پروازی‌اش در حریم هوایی ایران را تکذیب کرد - Emirates Airlines denied any changes to its airspace in Iran

به گزارش آسمونی : شبکه سعودی العربیه نوشت که هواپیمایی امارات هرگونه تغییر مسیر پروازهای خود در حریم هوایی ایران را تکذیب کرد.

بر اساس این گزارش ،پیش از این برخی رسانه‌ها مدعی شدند که شرکت هواپیمایی امارات درپی عملیات موشکی ایران علیه پایگاه های آمریکا در عراق ، مسیرهای پروازی خود را تغییر داده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که بامداد امروز (چهارشنبه) رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.

یک منبع آگاه در اطلاعات سپاه اعلام کرد که دست‌کم هشتاد نظامی آمریکایی در حمله بامداد چهارشنبه کشته شده اند. در این حمله همچنین تعدادی هواپیمای بدون سرنشین و بالگرد و تجهیزات فراوان نظامی آسیب‌های جدی دیده اند.

ثبت نظر درباره «هواپیمایی امارات تغییر مسیرهای پروازی‌اش در حریم هوایی ایران را تکذیب کرد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید