پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه

پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه
پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه - Saudi King's verbal message to Emir of Kuwait following unrest in the region پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه - Saudi King's verbal message to Emir of Kuwait following unrest in the region

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، این شاهزاده سعودی و هیات همراه او امروز در کاخ بیان منامه، با امیر کویت دیدار و گفت و گو کردند.

ترکی سعود در این دیدار، حامل پیام شفاهی ملک سلمان برای امیر کویت بود.

کونا بدون اشاره به جزئیات این دیدار تنها نوشت که دو طرف درباره روابط برادرانه و راه های تقویت همکاری ها در همه زمینه ها گفت و گو کردند.

این سفر در حالی صورت می گیرد که منطقه به دنبال اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید سپاه قدس و «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده الحشد الشعبی، در شرایط حساسی قرار دارد.

کویت همچنین روز گذشته، به دنبال تشدید تنش ها در منطقه، تدابیر امنیتی خود را در مرزهای مشترکش با عراق تشدید کرده است.

اقدام تروریستی آمریکا در بغداد و عواقب احتمالی آن بر امنیت کشورهای منطقه، نگرانی هایی را در میان سران کشورهای حوزه خلیج فارس ایجاد کرده است.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه (13 دی) در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، با شلیک موشک از پهپادهای پنتاگون به خودروی آنها به شهادت رسیدند.

 بسیاری از کارشناسان و مقامات آمریکایی، این اقدام دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا را نقض قوانین بین المللی و اقدامی تروریستی توصیف کرده و نسبت به تبعات آن هشدار داده اند.

ثبت نظر درباره «پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید