فرودگاه اهواز به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر یافت

فرودگاه اهواز به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر یافت
فرودگاه اهواز به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر یافت - Ahwaz Airport was renamed as Martyr Qasem Soleimani فرودگاه اهواز به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر یافت - Ahwaz Airport was renamed as Martyr Qasem Soleimani

به گزارش آسمونی : سیاوش امیرمکری با اعلام این خبر اظهار کرد: بنا به دستور وزیر راه و شهرسازی، فرودگاه اهواز به عنوان نخستین قدمگاه پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و به پاس سال های طولانی مجاهدت این سردار بزرگ در جبهه های دفاع و مقاومت و شرف میهن و امت اسلامی، به نام این شهید بزرگوار نامگذاری خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی چه در روزهای دفاع مقدس، چه روزهای دفاع از حرم اهل‌ بیت (ع) و چه در دفاع از خانه و کاشانه مردم در برابر هجوم بی‌امان سیلابی ویرانگر، همیشه سایه‌ای از غیرت و حمیت ایرانی و اسلامی خود را برای مردم خوزستان نشان داده است و همین موارد باعث شده وی به چهره‌ای محبوب بین مردم خوزستان تبدیل شود، چهره‌ای که تمام مردم خوزستان به تمجید از شخصیت قاطع و در عین حال مردمی و اسلامی وی می‌پردازند.

اولین نشانه‌های حاکمیت قاسم سلیمانی بر دل‌های مردم خوزستان به روزهایی برمی‌گردد که خوزستان در برابر هجوم ناجوانمردانه دشمن بعثی در روزهای اول جنگ، خود را تنها و بی‌کس می‌دید. در همین ایام حاج قاسم که آن روزها جوانی پرشور و انقلابی بود با غیرت دینی و جمع کردن تعدادی از جوان‌های همرزم کرمانی، خود را به مرزهای خوزستان رساند و به دفاع از این استان پرداخت.

پیکر مطهر شهید سلیمانی صبح امروز ساعت 5 صبح از طریق فرودگاه اهواز برای تشییع وارد خوزستان شد و مورد استقبال جمعیت باشکوه عزادار قرار گرفت.

ثبت نظر درباره «فرودگاه اهواز به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر یافت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید