خبرنگار نیویورک تایمز: مردم آمریکا از ایران معذرت خواهی می‌کنند

خبرنگار نیویورک تایمز: مردم آمریکا از ایران معذرت خواهی می‌کنند
مردم آمریکا از ایران معذرت خواهی می‌کنند - Americans apologize to Iran مردم آمریکا از ایران معذرت خواهی می‌کنند - Americans apologize to Iran

به گزارش آسمونی : «رز مک‌گان» نویسنده روزنامه امریکایی نیویورک تایمز در این پیام‌ها می‌نویسد: ایران عزیز، آمریکا به کشور و پرچم و مردم شما بی احترامی کرد. 52 درصد آمریکایی‌ها متواضعانه از شما عذرخواهی می‌کنند. ما خواهان صلح با شما هستیم. ما در دست این رژیم تروریستی گروگان گرفته شده‌ایم. ما نمی‌دانیم چطور از اینجا فرار کنیم.

وی افزود: من هرگز به یک جمهوری خواه رأی نخواهم داد. من می‌خواهم که یک دموکرات پیروز شود چون ما دوست نداریم کشته شویم. من یک معترض واقعی آمریکا هستم. این سیاست برگرفته از دروغ، فساد، ملی گرایی و نژادپرستی و یک سوءاستفاده عمیق است. این حق ما و وظیفه ماست که به عنوان شهروند مخالفت کنیم.

تلویزیون رسمی عراق بامداد جمعه اعلام کرد که سرلشکر «حاج قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون حشد شعبی در حمله راکتی آمریکا به نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

نیروهای حشد شعبی نیز از شهادت چند تن از اعضای این گروه شبه نظامی به همراه تعدادی از «مهمانان» آنها در حمله راکتی به نزدیکی فرودگاه بغداد خبر دادند.

سخنگوی حشد شعبی اعلام کرد که «دشمنان آمریکایی و اسرائیلی مسئول شهادت دو مجاهد ابومهدی المهندس و قاسم سلیمانی هستند».

ثبت نظر درباره «خبرنگار نیویورک تایمز: مردم آمریکا از ایران معذرت خواهی می‌کنند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید