آغاز ثبت‌نام متقاضیان جدید دریافت بسته معیشتی از ساعت 22 امشب

آغاز ثبت‌نام متقاضیان جدید دریافت بسته معیشتی از ساعت 22 امشب
آغاز ثبت‌نام متقاضیان جدید دریافت بسته معیشتی از ساعت 22 امشب - New registrants register to receive a living package begin from 10 pm tonight آغاز ثبت‌نام متقاضیان جدید دریافت بسته معیشتی از ساعت 22 امشب - New registrants register to receive a living package begin from 10 pm tonight

به گزارش آسمونی : طی روزهای  سوم الی بیستم آذر ماه، 666 هزار و 774  سرپرست خانواری که در لیست یارانه بگیران نبودند و خود را حائز دریافت بسته حمایت معیشتی می دانستند، اقدام به ثبت شماره ملی خود در کد دستوری #6369* کردند؛ این افراد می‌توانند از ساعت 22 امشب، سه شنبه 10 دیماه با مراجعه به سایت  hemayat.mcls.gov.ir  نسبت به ثبت درخواست دریافت این بسته اقدام کنند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است که برای ثبت نام نیز سرپرست خانوار باید اطلاعات هویتی و شماره تلفن همراه خود را در سامانه ثبت کند.

بر این اساس مهلت ثبت درخواست در سایت، از ساعت 22 امشب مورخ دهم دی ماه به مدت 14 روز  ( تا 24 دیماه) فراهم شده است. پس از بررسی اولیه اطلاعات و تعیین وضعیت، نتیجه بررسی درخواست متقاضیان به شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه، پیامک خواهد شد.

ثبت نظر درباره «آغاز ثبت‌نام متقاضیان جدید دریافت بسته معیشتی از ساعت 22 امشب»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید