والورده جواب می دهد ! ؛ دلایل ضعف بارسلونا در سال 2019 ، به امید موفقیت در 2020

والورده جواب می دهد ! ؛ دلایل ضعف بارسلونا در سال 2019 ، به امید موفقیت در 2020
به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم بارسلونا و رئال مادرید هر دو در سال 2019 روز های پر فراز و نشیبی را سپری کردند و نتوانستند آن طور که از اسم و تاریخ این دو تیم بر می آید در رقابت های اروپایی نتایج معقولی را بدست آورند . حذف شدن تیم رئال مادرید در برابر تیم جوان آژاکس در سانتیاگو برنابئو و همچنین شکست تیم بارسلونا در برابر لیورپول و شگفتی سازی لک لک ها را می توان به عنوان بدترین خاطره هر دو تیم از لیگ قهرمانان اروپا نام برد . حال ارنستو والورده در آستانه سال نو میلادی در مصاحبه ای از دلایل ضعف تیم بارسلونا در این رقابت ها گفت و همچنین ابراز کرد که دلیل حذف این تیم در برابر لیورپول به دلیل اتفاقات رخ داده در برابر آ اس رم در سال قبل بوده است و تاثیرات منفی آن بازی در نتیجه این بازی نیز تاثیر گذار بوده است . والورده در این مورد گفت :
تا زمان برخورد به لیورپول ما در لیگ قهرمانان بسیار عالی عمل کردیم و نتایج خوبی را کسب کرده بودیم . در آنفیلد ما موقعیت های گلزنی داشتیم اما تیم لیورپول خیلی زود موفق شد دروازه ما را باز کند و از لحاظ روحی و روانی ما فکر کردیم ممکن است اتفاقات مسابقه در برابر آ اس رم دوباره برای ما رخ دهد . در آن لحظه ما احساس ضعف کردیم و تاوان آن را نیز دادیم . آن دیدار یکی از سخت ترین لحظات سال 2019 بود .
والورده همچنین در ادامه از دلایل شکست در برابر تیم والنسیا در فینال کوپا دل ری صحبت کرد و چنین گفت :
ما باید قبول کنیم ضربه ای که از تیم لیورپول خوردیم ، در شکستمان در برابر تیم والنسیا در فینال کوپا دل ری تاثیر بسیار زیادی داشت . اگر موفق به شکست تیم لیورپول می شدیم قطعا کوپا دل ری را نیز با موفقیت فتح می کردیم .
در ادامه ارنستو والورده درباره فصل جاری لالیگا صحبت کرد و در مورد شرایط این تیم در لیگ گفت :
ما فصل را خوب آغاز نکردیم اما رفته رفته بهتر شدیم . ما در حال حاضر در رتبه اول لالیگای اسپانیا قرار داریم ولی هنوز مسیر بسیار زیادی تا پایان مانده است . امسال کمی شرایط دشوار تر شده است و پیروزی در مسابقاتمان برایمان سخت تر شده . سال بعد ما می بایست در موقعیت های حساس در بهترین حالت خودمان باشیم و در چندین دقیقه متوالی شاهد دریافت دو گل پیاپی نباشیم .
هدفمان برای سال 2020 میلادی پیروزی در هر مسابقه است . شما همیشه به مقداری شانس برای پیروزی در مسابقات نیاز دارید اما ما سعی میکنیم که شانس و اقبال همیشه سمت ما باشد تا بتوانیم هر کاری را انجام دهیم .
ارنستو والورده در ادامه در مورد برخی از بازیکنانی که تازه به جمع بلوگرانا پیوسته اند صحبت کرد و پیشرفت آنها را در تیم بررسی کرد :
انتوان گریزمن تنها یک گلزن نیست بلکه وی همواره در حال تلاش کردن است و دست از تلاش نمی کشد . او می داند که چگونه باید در موقعیت مناسب خود در خط هافبک قرار بگیرد و می داند چه زمانی لازم است که در دفاع شرکت کند . ما از حضور او در تیممان بسیار خوشحالیم . فرانکی دی یانگ ، مناطق بسیاری از زمین بازی را پوشش می دهد و بسیار عالی بازی می کند . اگرچه او هنوز چیز های بسیار بیشتری برای عرضه دارد ، مخصوصا زمانی که درون محوطه جریمه حریف قرار می گیرد . نتو و فیرپو جونیو نیز همانگونه که انتظار می رود به خوبی عمل می کنند . وقتی فیرپو به جای جوردی آلبا وارد زمین شد بسیار عالی عمل کرد و از آن زمان تا حالا پیشرفت بسیار عالی داشته و بیشتر در کار های تیمی درگیر می شود . نتو نیز همواره آماده است تا در ترکیب اصلی به جای تراشتگن حضور پیدا کند و بازیکن بسیار رقابتی ای است و همواره برای حضور در میدان با تراشتگن در رقابت است .   

ثبت نظر درباره «والورده جواب می دهد ! ؛ دلایل ضعف بارسلونا در سال 2019 ، به امید موفقیت در 2020»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید