کاهش قیمت گوجه فرنگی در این هفته

کاهش قیمت گوجه فرنگی در این هفته
کاهش قیمت گوجه فرنگی در این هفته - decreasing tomato price this week کاهش قیمت گوجه فرنگی در این هفته - decreasing tomato price this week

به گزارش آسمونی : محمد امامی امین در پایان جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر در سطح استان مازاد تولید محصولات پروتئینی و لبنی در انبارها داریم. بر همین اساس در سطح بازار افزایش قیمتی را شاهد نبودیم. در حقیقت افزایش قیمت‌ها هنگامی اتفاق می‌افتد که تولید کاهش پیدا کند و یا تولید نباشد و تبع آن عرضه کالا نیز کاهش پیدا کند.

وی افزود: در حوزه مواد غذایی هیچ مشکلی در سطح استان نداریم و ذخایر استراتژیک و اصلی در استان تهران از جمله مواد پروتئینی به خوبی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شاهد کاهش قیمت مواد غذایی در استان تهران هستیم و تنها در بخش آهن و فلزات به دلیل محدودیت در عرضه محصولات و افزایش قیمت ارز شاهد افزایش در سطح بازار بوده‌ایم.

معاون استاندار تهران با اشاره به گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به گزارش‌هایی که از سطح بازار جمع‌آوری شده در بیشتر محصولات شاهد کاهش قیمت یا ثبات قیمت بوده‌ایم. البته در قیمت گوجه فرنگی که افزایش ناگهانی داشته، ظرف هفته اخیر 25 درصد کاهش وجود داشته و با ورود محصولات جیرفت قطعاً کاهش دوباره‌ای را شاهد خواهیم بود.

وی تاکید کرد: اقدامات موثری صورت گرفته تا دست دلالان در موضوع گوشت قرمز قطع شود به شکلی که در حال حاضر نیز گوشت گوساله در میادین هر کیلو 67 هزار تومان عرضه می‌شود. گوشت گوسفندی نیز در میادین هر کیلو 95 هزار تومان عرضه می‌شود.

ثبت نظر درباره «کاهش قیمت گوجه فرنگی در این هفته»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید