افزایش آلودگی هوا به مرز هشدار در تهران تا دوشنبه

افزایش آلودگی هوا به مرز هشدار در تهران تا دوشنبه
افزایش آلودگی هوا به مرز هشدار در تهران تا دوشنبه - Increase in air pollution to alert threshold in Tehran until Monday افزایش آلودگی هوا به مرز هشدار در تهران تا دوشنبه - Increase in air pollution to alert threshold in Tehran until Monday

به گزارش آسمونی : سازمان هواشناسی با پیش بینی پایداری نسبی جو و عدم وزش باد مناسب جهت تهویه طبیعی پیش بینی کرد: با بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی از امروز تا دوشنبه شب جوی پایدار در استان تهران حاکم است که منجر به افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا در روزهای آتی می گردد.

سازمان هواشناسی برای امروز شنبه در استان تهران کاهش کیفیت هوا ، افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش دید افقی و عمودی در نواحی پرجمعیت، مناطق صنعتی و پرتردد شهر تهران و شهرهای همجوار را پیش بینی کرد.

این سازمان با پیش بینی کاهش کیفیت هوا تا حد هشدار برای تمام گروه ها در روز دوشنبه هم به شهروندان استان تهران توصیه کرد: از انجام هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلودگی هوا می شود خودداری گردد، شهروندان تا حد امکان از خروج غیرضروری از منزل و تردد بی مورد در معابر شهری خودداری نموده و سفرهای غیرضروری در سطح شهر را حذف نمایند.

افراد آسیب پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی هم از تردد در فضای باز و حضور در سطح شهر خودداری کنند و در منزل استراحت نمایند.

ثبت نظر درباره «افزایش آلودگی هوا به مرز هشدار در تهران تا دوشنبه»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید