فروش 6 ماهه محصولات ایران خودرو دیزل اعلام شد

فروش 6 ماهه محصولات ایران خودرو دیزل اعلام شد
فروش 6 ماهه محصولات ایران خودرو دیزل اعلام شد - 6 months sales of Iran Khodro diesel products was announced فروش 6 ماهه محصولات ایران خودرو دیزل اعلام شد - 6 months sales of Iran Khodro diesel products was announced

به گزارش آسمونی : تازه ترین اطلاعات بورسی حکایت از آن دارد که ایران خودرو دیزل در نیمه نخست امسال 1870 دستگاه خودرو تولید کرده که نسبت به سال گذشته کاهش 227 درصدی را تجربه کرده است.

طبق آمارهای منتشر شده، تا پایان شهریورماه سال جاری 360 دستگاه کامیون سنگین، 528 دستگاه ون، 90 دستگاه مینی بوس، 127 دستگاه کامیون سبک و 765 دستگاه وانت در ایران خودرو دیزل تولید شده که نشان دهنده رشد تولید ون و مینی بوس و افت تولید کامیون سنگین، کامیون سبک و وانت نسبت به مدت مشابه پارسال است. این در حالی است که این شرکت در این مدت اتوبوس و آمبولانس تولید نکرده است.

اما در سوی دیگر، این شرکت در نیمه نخست امسال 2325 دستگاه از محصولاتش را به فروش رسانده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افت 76 درصدی مواجه شده است. تولید این شرکت در شش ماه نخست سال گذشته 3039 دستگاه بوده است.

شرکت ایران خودرو دیزل در شش ماه نخست سال جاری با وجود افت فروش نسبت به مدت مشابه سال 1397، درآمد بیشتری از آن خود کرده و توانسته فروش خود از مبلغ 236 میلیارد و 527 میلیون و 600 هزار تومانی در سال گذشته را به 307 میلیارد و 546 میلیون و 600 هزار تومان در سال جاری ارتقا دهد.

به تازگی زالی جایگزین یونسیان در ایران خودرو دیزل شده است.

ثبت نظر درباره «فروش 6 ماهه محصولات ایران خودرو دیزل اعلام شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید