کمک 80 هزار دلاری علیرضا بیرانوند برای پرداخت پول کالدرون

کمک 80 هزار دلاری علیرضا بیرانوند برای پرداخت پول کالدرون
کمک 80 هزار دلاری علیرضا بیرانوند برای پرداخت پول کالدرون - Alireza Biranvand's $ 80,000 help to pay Calderon money کمک 80 هزار دلاری علیرضا بیرانوند برای پرداخت پول کالدرون - Alireza Biranvand's $ 80,000 help to pay Calderon money

به گزارش آسمونی : پس از جدایی آندره‌آ استراماچونی از استقلال به خاطر دریافت نکردن مطالبات مالی‌اش، این نگرانی در بین هواداران پرسپولیس ایجاد شد که شاید کالدرون نیز که حالا 110 هزار دلار از قسط اولش طلبکار است به خاطر دریافت نکردن مطالباتش پرسپولیس را ترک کند. در همین رابطه حتی محمدحسن انصاری‌فرد به ایسنا گفته است پرسپولیسی‌ها باید 110 هزار دلار طی چند روز آینده به سرمربی تیم‌شان پرداخت کنند تا نگرانی‌ها برطرف شود. البته سرمربی پرسپولیس هم در آخرین اظهار نظر خود درباره این موضوع پایان نیم فصل را به عنوان مهلت نهایی برای حل مشکلات مالی‌اش تعیین کرده است.

در همین رابطه علیرضا بیرانوند عنوان کرد: ما اجازه نمی‌دهیم سرمربی تیم‌مان به خاطر مشکلات مالی جدا شود. مطمئنا آقای محمدحسن انصاری فرد تلاش خواهد کرد تا مطالبات سرمربی تیم را فراهم کند. امیدواریم این اتفاق رخ بدهد تا مشکلی برای تیم ما به وجود نیاید.

وی افزود: البته اگر باشگاه برای تامین مطالبات مالی آقای کالدرون مشکل داشت و نتوانست آن را تامین کند من می توانم 80 هزار دلار آن را به عنوان قرض در اختیار باشگاه قرار بدهم و بعدا که مشکلات حل شد پولم را پس بگیرم. با این کار می‌خواهم کمکی به باشگاه کرده باشم تا بتوانند مطالبات سرمربی تیم را بدون مشکل پرداخت کنند.

ثبت نظر درباره «کمک 80 هزار دلاری علیرضا بیرانوند برای پرداخت پول کالدرون»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید