وحید هاشمیان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌شود؟

وحید هاشمیان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌شود؟
وحید هاشمیان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌شود؟ - Will Vahid Hashemian become head coach of Iran national football team وحید هاشمیان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌شود؟ - Will Vahid Hashemian become head coach of Iran national football team

به گزارش آسمونی : با قطعی شدن جدایی مارک ویلموتس، فدراسیون فوتبال به دنبال انتخاب جانشین این مربی بلژیکی است تا بتواند در 4 بازی باقیمانده در رقابت‌های دور دوم مقدماتی با کسب امتیازات کامل به دور بعدی صعود کند.

در روز‌هایی که صحبت از حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی است، اما هنوز هیچ قرارداد رسمی و هیچ خبر قطعی در این رابطه از فدراسیون بیرون نیامده است و با توجه به اینکه تیم ملی در فروردین ماه 2 بازی برابر هنگ کنگ و کامبوج دارد، ممکن است اتفاقات متفاوتی رخ بدهد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک ایران در جام جهانی 2018 و جام ملت‌های 2019، امروز در حاشیه مراسم گردهمایی پیشکسوتان اعلام کرد که شاید وحید هاشمیان در این 2 بازی هدایت تیم ملی را به عهده داشته باشد.

او در این باره بیان کرد: اگر قرار است یک مربی خارجی بیاید، به غیر از وحید هاشمیان کسی نمی‌تواند به او کمک کند. حتی شاید هاشمیان در 2 بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد و امیدوارم اتفاق خوبی برای فوتبال ایران رخ دهد.

ثبت نظر درباره «وحید هاشمیان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌شود؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید