کسب درآمد اینترنتی با نمایندگی پنل اس ام اس نامدار

کسب درآمد اینترنتی با نمایندگی پنل اس ام اس نامدار
نمایندگی پنل اس ام اس نمایندگی پنل اس ام اس   اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید و ازطرفی سرمایه آنچنانی جهت راه اندازی کسب وکار آنلاین ندارید. پیشنهاد ما دریافت سرویس نمایندگی از وبسایتهای معتبر موجود است. در این روش شما با صرف حداقل هزینه قادر خواهید بود سرویس که برای طراحی آن میلیون ها تومان هزینه و سالها وقت صرف شده را با نام وبرند خودتان ارائه کنید. یکی از سرویسهای پولساز با درآمد بالا سرویس پنل اس ام اس هست.

پنل اس ام اس چیست؟

شاید برای برخی سوال ایحاد شود پنل اس ام اس چیست؟ و چرا برخی نیاز به خرید پنل اس ام اس دارند؟ پنل اس ام اس نرم افزاری آنلاین با امکانات بسیار متنوع هست. اینکه این نرم افزار چه امکاناتی داشته باشد کاملا به سیاستهای مجموعه طراح پنل پیامکی بازمیگردد. در اینجا فقط برخی ازامکانات پنل اس ام اس نامدار را ذکر میکنیم.

خدمات پنل اس ام اس نامدار به دسته های کلی زیر تقسیم میشود:

  1. جذب مشتری با تبلیغات: با خرید سامانه پیامکی میتوانید از طریق ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی مشتری جذب کنید. برای تبلیغات پیامکی روش های متنوعی همچون ارسال پیامک منطقه ای، محله ای، از دکل مخابراتی، ارسال به مشاغل و.... در نظر گرفته شده است با خرید پنل اس ام اس نامدار مشتری به این امکانات دسترسی خواهد داشت.
  2. خدمات هوشمند: خدماتی همچون دریافت پیامک، پاسخ خودکار به پیام دریافتی، دسته بندی مشتریان بر اساس پیام دریافتی و... از جمله خدمات هوشمندی است که با خرید سامانه پیامکی میتوانید از آن بهره ببرید.
  3. حفظ ارتباط با مشتری: با استفاده از روشهای متنوعی همچون ایجاد باشگاه مشتریان، ارسال خودکار تبریک تولد، ارسال خودکار سر رسید اقساط، سیستم نوبت دهی، سیستم ارسال کد تخفیف و... میتوانید با مشتری ارتباطی سازنده برقرار کنید. در واثع با خرید پنل اس ام اس به نرم افزار CRM جهت حفظ ارتباط با مشتری دسترسی خواهید داشت.
  4. اتصال به نرم افزارهای متفاوت: اتصال به نرم افزار حسابداری و وبسایتها و اپلیکیشن ها از جمله امکاناتیست که در وبسرویس پنل اس ام اس نامدار در نظر گرفته شده است و با خرید سامانه پیامکی نامدار در اختیار شما قرار میگیرد.
  5. قابلیت ایجاد همکار: در پنل اس ام اس نامدار قادر خواهید بود همکار با سطح دسترسی متفاوت برای پنلتان ایجاد کنید.
  6. امکانات متنوع: امکاناتی که با خرید پنل اس ام اس نامدار در اختیار شما قرار میگیرد بسیار متنوع هست و از طرفی سیستم مرتبا در حال بروزرسانی بوده و امکانات جدید اضافه میگردد.بنابراین برای مشاهده امکانات بخترسات وارد وبسایت پنل اس ام اس نامدار شوید و آخرین وضعیت را بررسی کنید

دریافت نمایندگی پنل اس ام اس

حال که اندکی با امکاناتی که با خرید سامانه پیامکی دریافت میکنید آشنا شده اید، بهتر است در خصوص سرویس نمایندگی پنل اس ام اس صحبت کنیم. امکانات و شرایط سرویس نمایندگی پنل پیامکی کاملا به سایت ارائه دهنده و شرایط همان سایت بازمیگردد. در اینجا در خصوص شرایط و امکانات نمایندگی پنل پیامکی نامدار صحبت میکنیم. با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس از وبسایت نامدار قادر خواهید بود کلیه‌ی سرویس‌ها و خدمات موجود در سامانه پیامکی نامدار را با قیمت و تعرفه و برند مد نظرتان بدون ذکر نامی از پنل اس ام اس نامدار به مشتریانتان ارائه کنید. فوق العاده نیست؟ آیا میدانستید برای طراحی و پشتیبانی پنل اس ام اس میلیون ها تومان هزینه برنامه نویسی و تامین بانک شماره و پشتیبانی فنی و صرف وقت و زمان نیاز است؟  شما فقط با دریافت نمایندگی قادر هستید به بازاریابی و فروش آنلاین و کسب درآمد اینترنتی بپردازید.

مزیت های نمایندگی پنل اس ام اس نامدار

  • با دریافت نمایندگی پنل پیامکی نامدار از روش های متنوعی قادر هستید درآمد کسب کنید.
  • کسب درآمد با فروش پنل اس ام اس : در نمایندگی پنل پیامکی خود قادر هستید نامحدود پنل کاربری ایجاد کرده و به مشتریانتان ارائه کنید. لازم به ذکر است بابت ایجاد پنل کاربری لازم نیست مبلغی به سامانه پیامکی نامدار بپردازید.
  • کسب درآمد با فروش خطوط اختصاصی: در نمایندگی پنل پیامکی نامدار خطوط اختصاصی با تخفیف به نمایندگان ارائه میشود و از طرفی قیمت فروس خطوط به کاربران زیر مجموعه را نماینده تعیین میکند.
  • کسب درآمد با فروش نمایندگی پنل اس ام اس: این درست است که شما نماینده اید اما جالب اینجاست که خود شما هم قادر هستید نمایندگی ارائه کنید. این جذاب نیست؟ موضوع وقتی جذابتر میشود که از تراکنشهای نماینده و کاربران زیر مجموعه نماینده نیز سود خواهید برد.

کلام آخر

اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی با سرمایه گذاری اندک و سود آور هستید بهتر است همین الان به وبسایت پنل اس ام اس نامدار مراجعه کنید و سرویس نمایندگی این وبسایت را بررسی کنید. برای ارسال به لیست شمارهای شخصی در پنل پیامکی میتوانید شماره های خود را به صورت دستی یا مستقیما از فایل اکسل در دفترچه تلفن سامانه ذخیره کنید و در زمان مد نظرتان به دفترچه مربوطه پیامک ارسال کنید. امکانات پنل پیامکی فراتر از این هست مثلا میتوانید علاوه بر شماره تاریخ تولد شخص را درسامانه پیامکی ثبت کنید و تنظیم نمایید تا در تاریخ تولد، پیامک تبریک بصورت سیستمی برای شخص ارسال شود.  

ثبت نظر درباره «کسب درآمد اینترنتی با نمایندگی پنل اس ام اس نامدار»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید