پیش بینی افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد کارمندان

پیش بینی افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد کارمندان
پیش بینی افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد کارمندان - Anticipate a 15 percent increase in employee salaries پیش بینی افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد کارمندان - Anticipate a 15 percent increase in employee salaries

به گزارش آسمونی : به نقل از صدا و سیما، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جلسه ستاد بودجه سال 99 بیان کرد: پیش بینی‌ها برای بودجه سال آینده افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد کارمندان و 6 هزار میلیارد تومانی همسان سازی حقوق بازنشستگان است.

نوبخت در حاشیه جلسه ستاد بودجه 99 ادامه داد:  فردا رئیس جمهوری لایحه بودجه 480 هزار میلیارد تومانی را با 19 پیوست به مجلس تقدیم می کند؛ بودجه 99 هم بر اساس برنامه اصلاح ساختاری بودجه که از سال گذشته در 4 محور و 9 بسته برنامه و پروژه از سوی سازمان برنامه و بودجه آماده کرد، تهیه شده است.

وی با اشاره به منابع لایحه بودجه 99،  تاکید کرد: در منابع تلاش کردیم کمترین وابستگی را در طول تاریخ اقتصادی کشور، به منابع نفتی داشته باشیم. تلاش می کنیم از منابع داخلی خود در هر شرایطی که دشمن موقعیتی فراهم کند که کل نفت در محاسبات بودجه ای ظاهر نشود، بودجه را اداره کنیم. الان در شرایطی هستیم که وزارت نفت با همکاری سایر دستگاه ها به نحو شایسته ای می تواند آنچه که حق این ملت است را از بازار به صورت رسمی محقق کند.

ثبت نظر درباره «پیش بینی افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد کارمندان»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید