تنبیه بدنی چند دانش‌آموز در کرج توسط مدیر مدرسه

تنبیه بدنی چند دانش‌آموز در کرج توسط مدیر مدرسه
تنبیه بدنی چند دانش‌آموز در کرج توسط مدیر مدرسه - corporal punishment of some students in Karaj تنبیه بدنی چند دانش‌آموز در کرج توسط مدیر مدرسه - corporal punishment of some students in Karaj

به گزارش آسمونی : امیر والی پور رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش البرز گفت: در هماهنگی و بررسی‌های صورت گرفته با مسئول ارزیابی ناحیه4، پرونده این مدیر برای رسیدگی به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت ارسال شد تا متناسب با جرم‌مجازات اعمال شود.

او در پاسخ به نوع مجازاتی که در چنین شرایطی در نظر گرفته می شود، گفت: معمولا در این شرایط اجازه ادامه کار به متخلف داده نمی شود و احتمال تعلیق مدیر متخلف از کار وجود دارد.

او افزود: بخشنامه‌ای از اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه ارسال شده که ساز و کار رسیدگی به تخلفات تنبیه بدنی را مشخص می کند و طی بخشنامه‌ای ای به مدارس ابلاغ می شود.

والی پور ادامه داد:در این ساز و کار شیوه نظارت به گونه‌ای است که در کمترین زمان به هیات‌های بدوی ارسال و به تخلف رسیدگی می‌شود، در این زمینه برای مدیران و معلمان جلسات توجیهی برگزار می‌شود.

ثبت نظر درباره «تنبیه بدنی چند دانش‌آموز در کرج توسط مدیر مدرسه»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید