فراخوان نخستین جایزۀ «موسیقی و رسانه» منتشر شد

فراخوان نخستین جایزۀ «موسیقی و رسانه» منتشر شد
نخستین جایزه «موسیقی و رسانه» به با هدف رشد، تحول و انگیزه در میان خبرنگاران و نویسندگان حوزه موسیقی در سی‌ و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، برگزیدگان این حوزه را به انتخاب هیات داورانی متشکل از استادان رشته‌های علوم ارتباطات اجتماعی، پژوهش هنر و پیشکسوتان عرصه خبر معرفی خواهد کرد.

اهداف برگزاری جایزۀ «موسیقی و رسانه»

ـ ایجاد انگیزه میان فعالان رسانه‌ای در حوزۀ موسیقی ـ شناخت و معرفی استعدادهای برتر از میان خبرنگاران و نویسندگان حوزه موسیقی ـ ارتقای سطح کیفی تولیدات رسانه‌ای در حوزۀ موسیقی ـ معرفی و جلب توجه اهالی موسیقی نسبت به فعالان رسانه‌ای ـ جلب توجه مخاطبان موسیقی به تولیدات رسانه‌های داخلی

نحوۀ برگزاری

ـ همه فعالان رسانه‌ای و نویسندگان حوزه موسیقی در رسانه‌های کاغذی، دیجیتالی و چندرسانه‌ای که مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند امکان ارسال اثر به دبیرخانۀ جشنواره را دارند. ـ آثار در بازه زمانی یک ساله از تاریخ 1/11/97 تا 1/11/98 بررسی خواهد شد.

عناوین آثار ارسالی

آثار ارسالی در شاخه­ های گفتگو، گزارش، نقد، یادداشت، مقالۀ علمی‌ ( پژوهشی، ‌تخصصی، ‌ترویجی) و چندرسانه‌ای مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

شرایط شرکت در نخستین جایزۀ «موسیقی و رسانه»

ـ فقط آثاری می‌توانند در نخستین جایزه «موسیقی و رسانه» شرکت کنند که تاریخ انتشار آنها از اول بهمن سال گذشته (1397) تا اول بهمن سال جاری (1398) باشد. ـ مهلت نهایی ارسال آثار تا دوازدهم بهمن‌ماه 1398 است. ـ آثار باید در قالب فایل وُرد (word) یا پی‌دی‌اِف (PDF) و به همراه آدرس اینترنتی صفحه‌ای که در آن منتشر شده فرستاده شود (آثاری که بدون سند انتشار و یا با آدرس مخدوش باشند داوری نخواهند شد). ـ هر فرد می‌تواند حداکثر در دو بخش و در هر بخش دو اثر ارسال کند.

جوایز

نخستین جایزۀ «موسیقی و رسانه» برگزیدگان خود را در همۀ شاخه‌ها به انتخاب هیات داوران معرفی و به آنها تندیس جشنواره،‌ لوح تقدیر و جایزۀ نقدی تقدیم خواهد کرد.

شیوۀ ارسال آثار

ـ فایل و لینک آثار می‌بایست به آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه به نشانی media@fajrmusicfestival.com ارسال شود. – فایل ارسالی همراه با مشخصات دقیق صاحب اثر یعنی (نام و نام‌خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شهر محل سکونت و شماره تلفن) باشد.

ثبت نظر درباره «فراخوان نخستین جایزۀ «موسیقی و رسانه» منتشر شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید