12 بسته تعهدی و خدمات جدید برای بیمه تکمیلی فرهنگیان

12 بسته تعهدی و خدمات جدید برای بیمه تکمیلی فرهنگیان
12 بسته تعهدی و خدمات جدید برای بیمه تکمیلی فرهنگیان - 12 commitment packages and new services for teacher supplementary insurance 12 بسته تعهدی و خدمات جدید برای بیمه تکمیلی فرهنگیان - 12 commitment packages and new services for teacher supplementary insurance

به گزارش آسمونی : علی الهیار ترکمن با بیان اینکه قرارداد فعلی بیمه تکمیلی فرهنگیان اول دی ماه به اتمام می‌رسد اظهار کرد: جلساتی را با بیمه مرکزی و سازمان بیمه سلامت برگزار کردیم و در صددیم تا خدمات بهتری برای فرهنگیان ارائه شود.

وی افزود: دو شعار اصلی داریم؛ نخست اینکه خدمات کاهش نیابد و دوم آنکه افزایش قیمت برای فرهنگیان نداشته باشیم. محور مذاکره با شرکت‌های مختلف نیز همین است و به دنبال جذب اعتباراتی برای این منظور هستیم.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قطعا از ابتدای دی ماه جاری و با انعقاد قرارداد جدید، شرایط بهتر از سال 98 خواهد بود گفت: تاکید ما روی 12 بسته تعهدی است؛ سعی می‌کنیم آن دسته از خدمات که سقف دارند را بدون سقف اعلام و موارد جدیدی را به قرارداد اضافه کنیم. آتیه سازان حافظ هم یکی از گزینه‌های ماست، ولی هنوز به جمع بندی نرسیده‌ایم. هر بیمه گری بهترین خدمت را متنساب با شرایط ما ارائه کند با او به توافق می‌رسیم.

الهیار ادامه داد: یک احتمال هم وجود دارد مبنی بر آنکه طرح بیمه تکمیلی را دوباره به روش صندوقی اجرا کنیم.

ثبت نظر درباره «12 بسته تعهدی و خدمات جدید برای بیمه تکمیلی فرهنگیان»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید