ممنوعیت آمد و شد در شهر ناصریه عراق تا اطلاع ثانوی

ممنوعیت آمد و شد در شهر ناصریه عراق تا اطلاع ثانوی
ممنوعیت آمد و شد در شهر ناصریه عراق تا اطلاع ثانوی - Prohibition of traffic in Nasiriyah ممنوعیت آمد و شد در شهر ناصریه عراق تا اطلاع ثانوی - Prohibition of traffic in Nasiriyah

به گزارش آسمونی : این منبع در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق اظهار کرد، نیروهای امنیتی آمد و شد در استان ذی قار را به طور کامل ممنوع کردند.

طبق اظهارات منبع یاد شده، این حکم تا اطلاع ثانوی برقرار است.

به گفته او، این حکم در پی درگیری‌ها میان تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در ناصریه که موجب زخمی شدن تعدادی از هر دو طرف شد، صادر شد. گفته می‌شود آمار تلفات در ذی قار به 16 کشته و 118 زخمی رسید.

منابع اشاره کردند، نیروهای امنیتی در اطراف ناصریه مستقر شده و به تفتیش تمام خودروها و افرادی که قصد ورود به این شهر را دارند، می‌پردازند.

همچنین منبع دیگری در این استان اعلام کرد که دستگاه‌های امنیتی پل الزیتون در ناصریه را با استفاده از بلوک‌های بتونی مسدود کردند اما تظاهرکنندگان بر این پل مسلط شدند و به مقر نیروهای واکنش سریع یورش برده و آنجا را به طور کامل آتش زدند.

در همین راستا مدیریت دفاع مدنی ذی قار در بیانیه‌ای اعلام کرد، در پی آشوب‌ها و اقدامات خرابکارانه، در داخل انبار مواد غذایی شهر ناصریه آتش‌سوزی رخ داد که تنها خسارت مالی داشت و آتش‌سوزی مهار شد.

همچنین در اثر استفاده از گاز اشک آور در شهر سماوه مرکز استان المثنی 11 تن دچار حالت خفگی شدند.

ثبت نظر درباره «ممنوعیت آمد و شد در شهر ناصریه عراق تا اطلاع ثانوی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید