پگاه آهنگرانی، صبا آذرپیک و حسین قدیانی بخشیده شدند

پگاه آهنگرانی، صبا آذرپیک و حسین قدیانی بخشیده شدند
پگاه آهنگرانی، صبا آذرپیک و حسین قدیانی بخشیده شدند - Pegah Ahangarani, Saba Azarpeik and Hossein Ghadiani were forgiven پگاه آهنگرانی، صبا آذرپیک و حسین قدیانی بخشیده شدند - Pegah Ahangarani, Saba Azarpeik and Hossein Ghadiani were forgiven

به گزارش آسمونی : در آستانه 17 ربیع الاول و همزمان با میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام، آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری لیستی بیش از 3552 نفر از محکومان را به جهت استفاده از عفو و تخفیف در مجازات ارائه کرد.

در این مرحله از عفو محکومان نسبت به ادوار گذشته تفاوت‌هایی داشت از جمله اینکه عدد محکومانی که مورد عفو قرار گرفتند، رشد فزاینده‌ای داشت و هم اینکه در این لیست، جمعی از محکومان امنیتی در حوزه دانشجویی، اصحاب فرهنگ و رسانه و برخی از محکومان امنیتی دیگر دیده می‌شود.

در این لیست اسامی 6نفر از محکومان رسانه ای و امنیتی وجود دارد که عفو اخیر شامل حالشان شده است.

براساس اطلاعات بدست آمده؛ پگاه آهنگرانی، صبا آذرپیک، پوریا عالمی، کیومرث مرزبان، حسین جنتی و حسین قدیانی جزء لیست عفوهای اخیر درخواست شده از سوی آیت الله رئیسی هستند.

یکی دو روز پیش نیز، دو تن از محکومان امنیتی که اسمشان در لیست عفو شدگان قرار داشت به نام‌های عثمان مصطفی پور و محمد نظری از زندان آزاد شدند.

ثبت نظر درباره «پگاه آهنگرانی، صبا آذرپیک و حسین قدیانی بخشیده شدند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید