پس از دریافت مجوز از «شاک» اینترنت تلفن‌های همراه وصل خواهد شد

پس از دریافت مجوز از «شاک» اینترنت تلفن‌های همراه وصل خواهد شد
پس از دریافت مجوز از «شاک» اینترنت تلفن‌های همراه وصل خواهد شد - After permission from security council , mobile phones Internet will connect پس از دریافت مجوز از «شاک» اینترنت تلفن‌های همراه وصل خواهد شد - After permission from security council , mobile phones Internet will connect

به گزارش آسمونی : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی نامه‌ای به مطالبه 30 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای وصل دوباره اینترنت تلفن همراه مشترکان پاسخ داد.

محمد جواد آذری جهرمی در این نامه نوشته است:

«با سلام و ادب

نامه شما دریافت شد. قطعا قطع اینترنت لطمات جبران ناپذیری به اقتصاد و به ویژه اقتصاد نوپای دیجیتال کشور وارد کرده و مطالبه شما در نامه ارسالی به جا و دقیق است. شخصا در وزارت ارتباطات و دولت و در مذاکرات متعدد با نهادهای امنیتی پیگیر برقراری مجدد ارتباطات بوده و هستم و این روزها بی‌شک یکی از دوران‌های بسیار سخت و طاقت‌فرسا برای مجموعه وزارت ارتباطات و صد البته بیش از آن برای مردم عزیز ایران است.

نهادهای امنیتی کشور معتقدند در برقراری مجدد ارتباطات باید جانب احتیاط را رعایت کرد و بر این اساس تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را به اپراتورها ابلاغ ننموده است. قطع به یقین به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور، ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.»

صبح امروز 30 نفر از مجمع نمایندگان تهران در نامه‌ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار اتصال مجدد اینترنت موبایل شدند.

ثبت نظر درباره «پس از دریافت مجوز از «شاک» اینترنت تلفن‌های همراه وصل خواهد شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید