کریستیانو رونالدو ازدواج کرد + تصویر همسرش

کریستیانو رونالدو ازدواج کرد + تصویر همسرش
کریستیانو رونالدو ازدواج کرد-cristiano ronaldo got married کریستیانو رونالدو ازدواج کرد-cristiano ronaldo got married کریستیانو رونالدو یکی از بهترین فوتبالیست های معروف جهان است. این مهاجم پرتغالی طی سالهای متمادی بارها سوژه رسانه ها شده است. اینبار یک رسانه ایتالیایی مدعی شده که رونالدو با جورجینا رودریگز ازدواج کرده است.

گفته شده وی به صورت پنهانی با جورجینا در جریان یک مراسم در مراکش ازدواج کرده است. هنوز نزدیکان رونالدو چیزی در مورد ازدواج رسمی وی منتشر نکرده‌اند.

این هفته نامه ایتالیایی نوشته است که دولورس آویرو (مادر کریستیانو رونالدو) از ازدواج پسرش با جورجینا رضایت دارد. یکی از نزدیکان جورجینا هم به رسانه ایتالیایی گفته که ازدواج رونالدو و جورجینا به ثبت رسیده است.

رابطه جدی کریستیانو و جورجینا از سال 2016 شروع شد. نام نامزد سابق رونالدو، آیرینا شایک است. آنها قصد ازدواج داشتند ولی بدلایلی نامعلوم از هم جدا شدند. البته گفته شده یکی از دلایل جدایی این دو عدم رضایت مادر رونالدو با آیرینا بود. آیرینا شایک و کریستیانو رونالدو آیرینا شایک و کریستیانو رونالدو کریستیانو 4 فرزند دارد. نام همسر اولش نامعلوم است که از او پسری دارد. رونالدو و جورجینا در سال 2017 از طریق یک رحم اجاره‌ای صاحب دو فرزند دوقلو یک پسر بنام متئو و یک دختر بنام اوا ماریو شدند. فرزند چهارم هم دختری بنام آلانا مارتینا توسط جورجینا رودریگز اواخر سال 2017 بدنیا آمد.

ثبت نظر درباره «کریستیانو رونالدو ازدواج کرد + تصویر همسرش»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید