اولتیماتوم فدراسیون فوتبال ایران به ویلموتس

اولتیماتوم فدراسیون فوتبال ایران به ویلموتس
اولتیماتوم فدراسیون فوتبال ایران به ویلموتس - Iranian Football Federation Ultimatum to wilmots اولتیماتوم فدراسیون فوتبال ایران به ویلموتس - Iranian Football Federation Ultimatum to wilmots

به گزارش آسمونی : به نقل از یک مجله بلژیکی، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای دومین بار در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر متحمل شکست 2 بر یک و حالا این تیم در رتبه سوم جدول رده بندی پایین‌تر از عراق و بحرین جای گرفته است.

تیم ملی ایران با ویلموتس این روز‌ها برای گرفتن جواز حضور در مرحله بعدی جام جهانی در قاره کهن تلاش بسیاری می‌کند، اما مقابل عراق تن به شکست عجیبی داد. حالا ویلموتس از نظر روانی تحت فشار است و فدراسیون فوتبال ایران به این مربی بلژیکی هشدار داده است تا در بازی‌های بعدی تنها به پیروزی فکر کند چرا که پیروزی مقابل تیم‌های ضعیفی مانند کامبوج آسان است و باید عراقی که کارلوس کی روش مانند آب خوردن مقابل آن به پیروزی می‌رسد شکست دهد.

ایرانی‌ها به هیچ عنوان قصد ندارد حضور در جام جهانی را به صورت سه بار متوالی از دست رفته تصور کنند و هر طور که شده قصد دارند تا در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند.

ثبت نظر درباره «اولتیماتوم فدراسیون فوتبال ایران به ویلموتس»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید