ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی واقعیت دارد ؟

ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی واقعیت دارد ؟
ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی واقعیت دارد - Is the Burning Body story true at the University of Medical Sciences ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی واقعیت دارد - Is the Burning Body story true at the University of Medical Sciences

به گزارش آسمونی : صبح امروز خبری درباره سوزاندن اجساد در دانشگاه علوم پزشکی تهران در فضای مجازی منتشر شد که در قالب این خبر اعلام شده بود اهالی و ساکنین احوالی دانشگاه تهران با ارسال نامه‌ای به محیط زیست خواستار توقف سوزاندن اجساد در محوطه دانشگاه علوم پزشکی شده‌اند.

در این خبر آمده بود که ساکنان حوالی دانشگاه تهران این روز‌ها گلایه‌مندی‌های زیادی از همسایگان علمی خود دارند، ولی پاسخی در این زمینه و بوی نامطبوع انتشاریافته از دانشگاه منتشر نشده است.

ماجرا را از برخی اعضای شورای شهر تهران جویا شدیم که اکثر آن‌ها از این موضوع اعلام بی‌اطلاعی و از شنیدن این خبر اظهار تعجب کردند.

صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران درباره این موضوع گفت: در جلسه کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر این موضوع مطرح شده و اعضای شورا به این نتیجه رسیده‌اند که مشکل در ارتباط با شهرداری نیست و دانشگاه علوم پزشکی تهران باید پاسخ‌گو باشد.

وی گفت: در این جلسه ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر نیز بیان داشته مخالفان طرح توسعه دانشگاه‌ها این مسأله غیر واقعی را مطرح کرده‌اند و زمانی که بررسی آزمایشگاهی نیاز باشد از سوزاندان موش‌های بیمار آن هم نه از همه موش‌ها استفاده می‌شود و حتی شنیده شده این موضوع فقط در برخی از روز‌های جمعه صورت می‌گیرد.

ثبت نظر درباره «ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی واقعیت دارد ؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید