سریال کره ای مرد آفتابی (Mr. Sunshine) + معرفی بازیگران

سریال کره ای مرد آفتابی (Mr. Sunshine) + معرفی بازیگران
مرد آفتابی (مستر سان شاین)-Mr Sunshine مرد آفتابی (مستر سان شاین)-Mr Sunshine یکی از سریال های زیبای کره جنوبی ، سریال مستر سان شاین (مرد آفتابی) است. این سریال چون براساس واقعیت ساخته شده، مورد استقبال مردم در سال 2018 قرار گرفت. داستان مستر سان شاین بر اساس تاریخ کشور کره در سال های نخست و پیش از دوران استمعار توسط ژاپن که همزمان با جنگ های جهانی اول و دوم است را نشان میدهد. در ضمن این سریال در ایران هم دوبله و پخش گردیده است.

مرد آفتابی - Mr. Sunshine از ژوئیه تا سپتامبر 2018 از شبکه tvN کره جنوبی پخش گردید و محصول شبکه نت‌فلیکس NETFLIX است. این سریال در ژانر اکشن ، درام و تاریخی است. نویسنده آن کیم ایون سوک و کارگردان لی یونگ بوک می باشد. داستان سریال مستر سان شاین داستان سریال مستر سان شاین در سال 1871 پسربچه‌ای از شهر چوسان کره جنوبی با کشتی به آمریکا می‌رود و بعد از 30 سال به عنوان یک سرباز آمریکایی دوباره به کره بازمی‌گردد و عاشق دختری اشراف‌ زاده که به صورت پنهانی عضو دسته شورشی‌هاست، می‌شود. چوسان در برابر حمله ارتش آمریکا مقاومت می‌کند. یوجین زنده مانده و به آمریکا می‌رود. تحولات جدیدی در چوسان رخ می‌دهد و… معرفی بازیگران سریال مرد آفتابی معرفی بازیگران سریال مرد آفتابی «کیم تائه ری»، «لی بیونگ هان»، «بیون یو هان»، «یو یون‌ سوک»، «کیم مین جانگ» بازیگران سریال مرد آفتابی، از پس نقش خود بر آمده و آن را به زیبایی ایفا کردند. به جرات می توان گفت یکی از دلایل موفقیت سریال، بخاطر ایفای درخشان بازیگران در نقش هایشان بود. لی بیونگ هان در نقش چوی یو جین لی بیونگ هان در نقش چوی یو جین کیم تائه ری در نقش Go Ae-shin کیم تائه ری در نقش Go Ae-shin یو یون سوک در نقش Goo Dong-mae یو یون سوک در نقش Goo Dong-mae کیم مین جانگ در نقش Lee Yang-hwa کیم مین جانگ در نقش Lee Yang-hwa بیو یو هان در نقش Kim Hee-sung بیو یو هان در نقش Kim Hee-sung

آیا این سریال ارزش دیدن دارد؟ به جرات می توان گفت یکی از سریال هایی است که مدام منتظر قسمت بعدی هستید تا ماجرا را سریعتر دنبال کنید. بازیگران سریال، به زیبایی نقش خود را اجرا کرده اند. پس این سریال، ارزش دیدن دارد. سریال مرد آفتابی، تاریخ واقعی کره جنوبی را نشان می دهد. حضور سربازان و حکمرانان ژاپنی و اذیت و آزار آنان بر مردم کره که سالیان سال اثرات آن بر مردم این کشور مانده است. اتحاد همه ی اقشار مردم کره برای بیرون راندن ژاپنی ها ستودنی است.

نظرات 3


ثبت نظر درباره «سریال کره ای مرد آفتابی (Mr. Sunshine) + معرفی بازیگران»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید