زلزله دیروز در اردبیل 58 نفر مصدوم بر جای گذاشت

زلزله دیروز در اردبیل 58 نفر مصدوم بر جای گذاشت
زلزله دیروز در اردبیل 58 نفر مصدوم بر جای گذاشت - The earthquake in Ardabil yesterday left 58 people injured زلزله دیروز در اردبیل 58 نفر مصدوم بر جای گذاشت - The earthquake in Ardabil yesterday left 58 people injured

به گزارش آسمونی : مجید غریبانی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت خسارات زلزله در استان اظهار کرد: زلزله روز گذشته در استان 58 نفر مصدوم داشت که هفت نفر آن بستری و مابقی بصورت سرپایی درمان شدند، بطوریکه عمده این مصدومین از شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر و کوثر می‌باشند.

وی ادامه داد: اغلب مصدومان به دلیل ترس و فرار از زلزله دچار سانحه شده بودند بطوریکه به راحتی می‌توان  با رعایت مسائل ایمنی و آشنایی کافی در خصوص اقدامات مورد نیاز در زمان وقوع زلزله بروز چنین مصدومیت‌هایی را کاهش داد.

به گفته رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اردبیل، لازم است مردم و شهروندان آگاه در زمان وقوع چنین حوادثی به شایعات پیرامونی توجه نکرده و آرامش روانی خود را حفظ کنند.

غریبانی اضافه کرد: به منظور امدادرسانی به دیگر هموطنان در مناطق زلزله زده از سوی فوریت‌های پزشکی استان یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه امدادگران و پرسنل اورژانس به شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی اعزام شد.

ثبت نظر درباره «زلزله دیروز در اردبیل 58 نفر مصدوم بر جای گذاشت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید