نانوایی‌ها تا فردا فرصت دارند نرخ‌نامه‌های جدید را نصب کنند

نانوایی‌ها تا فردا فرصت دارند نرخ‌نامه‌های جدید را نصب کنند
نانوایی‌ها تا فردا فرصت دارند نرخ‌نامه‌های جدید را نصب کنند - Bakeries have time until tomorrow to install new rates نانوایی‌ها تا فردا فرصت دارند نرخ‌نامه‌های جدید را نصب کنند - Bakeries have time until tomorrow to install new rates

به گزارش آسمونی : یدالله صادقی با اشاره به اینکه همه نانوایی‌ها پایتخت مکلف شده‌اند که از ابتدای مهرماه 98 نرخ‌نامه جدید را در نانوایی‌ها نصب کنند، گفت: برخی از نانوایی‌ها علیرغم گذشت بیش از یک ماه از اعلام نرخ‌‌های جدید هنوز نرخ‌نامه جدید (زرد و آبی) را از  اتاق اصناف تهران دریافت نکرده‌ و آن را نصب نکرده‌اند.

رئیس سازمان صنعت و معدن استان تهران افزود: بنابراین به این نانوایی‌ها فرصت داده شده تا حداکثر تا روز شنبه 11 آبا ماه 98 نرخ‌نامه‌های جدید را از اتاق اصناف تهران دریافت و آن را در نانوایی‌ها برای رویت مشتریان نصب کنند.

وی اظهار داشت: در این نرخ‌نامه‌ها که در دو رنگ آبی و زرد تهیه شده مشخصاتی نان از قبیل وزن چانه و نرخ نان ( آزاد پز و دولتی پز) قید شده است.

صادقی بیان داشت: نرخ نامه زرد رنگ نرخ نان نانوایی‌هایی که آرد دولتی دریافت می‌کنند و نرخ نامه آبی رنگ نرخ نان نانوایی‌هایی که آرد آزاد دریافت می‌کنند و به عبارتی آزاد پز هستند را مشخص می‌کند.

ثبت نظر درباره «نانوایی‌ها تا فردا فرصت دارند نرخ‌نامه‌های جدید را نصب کنند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید