خبر "ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی" فاقد منبع است

خبر "ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی" فاقد منبع است
خبر "ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی" فاقد منبع است - There is no source on the ban on using female secretaries for governmental managers خبر "ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی" فاقد منبع است - There is no source on the ban on using female secretaries for governmental managers

به گزارش آسمونی : در پی انتشار خبری از سوی روزنامه خراسان در مورد ابلاغیه‌ای مبنی بر ممنوعیت بکارگیری منشی زن برای مدیران دولتی، روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در اطللاعیه ای اعلام کرد این خبر صحت ندارد.

در پی تماس‌های مکرر رسانه‌ها و مردم در این خصوص، روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده به رغم پیگیری ها، هیچگونه منبعی برای این خبر و مصداقی از آن را در دستگاه‌های دولتی پیدا نکرد. در تماس‌های مکرر با روزنامه خراسان نیز آن روزنامه حاضر به معرفی منبع خود نشد. البته براساس اصول اخلاقی و حرفه ای، رسانه‌ها می‌بایست پاسخگوی اخبار منتشره خود در مورد خبر‌های دولتی باشند.

گفتنی است؛ صبح امروز روزنامه خراسان متن زیر را منتشر کرد:

طبق ابلاغیه روز‌های اخیر یک نهاد دولتی به مدیران زیرمجموعه خود در ستاد و ادارات استانی، تاکید شده حسب ابلاغیه‌های صورت گرفته از سوی نهاد‌های مهم کشوری در حوزه عفاف و حجاب و آغاز بازرسی از نحوه تحقق دستورات صادر شده در این خصوص، مخاطبان این دستور توجه داشته باشند مواردی، چون تفکیک اتاق کار مردان و زنان در ادارات و استفاده نکردن از منشی خانم برای آقایان و بالعکس آن، از جمله موارد مهمی است که باید کاملا رعایت شود.

ثبت نظر درباره «خبر "ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی" فاقد منبع است»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید