آخرین وضعیت پرونده کودک 2 ساله مفقود شده از زبان رئیس پلیس پایتخت

آخرین وضعیت پرونده کودک 2 ساله مفقود شده از زبان رئیس پلیس پایتخت
آخرین وضعیت پرونده کودک 2 ساله مفقود شده - The latest situation of case of the missing child آخرین وضعیت پرونده کودک 2 ساله مفقود شده - The latest situation of case of the missing child

به گزارش آسمونی : سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت دختر بچه 2 ساله‌ای که چند روز پیش در جنوب تهران مفقود شده است، گفت: تلاش همکارانم کماکان ادامه دارد و سرنخ‌های جدیدی در اختیار آن ها  قرار گرفته که بحث ربایش را رد می‌کند.

سردار رحیمی درباره طرح کاشف 4 اظهار کرد: این طرح با فعالیت همکارانم در پلیس آگاهی فاتب و کارآگاهان پلیس در سطح شهر تهران اجرا شد.

او با اشاره به اینکه در مجموع 47 باند سارقان کیف قاپ، زورگیر، گوشی قاپ منهدم  و 187 نفر دستگیر شدند،  افزود: 11 باند اقدام به سرقت‌های به عنف اقدام می‌کردند و 15 باند سرقت منزل نیز در دام پلیس افتادند.

سردار رحیمی گفت: علاوه بر این در طول اجرای این طرح، 10 باند سرقت خودرو، 2 باند جعل و کلاهبرداری، 1 باند 3 نفره اسید پاشی، 1 باند سرقت خودرو منهدم و 12 سارق فراری نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه 119 نفر سابقه دار بودند و سارقان به 3 هزار فقره سرقت اعتراف کردند، گفت: 9 مالخر در این طرح دستگیر شدند و یکی از سارقان به 200 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد که خودش به تنهایی 5 مالخر داشته است.

ثبت نظر درباره «آخرین وضعیت پرونده کودک 2 ساله مفقود شده از زبان رئیس پلیس پایتخت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید