آزاد راه کرج - قزوین بسته می شود

آزاد راه کرج - قزوین بسته می شود
آزاد راه کرج - قزوین بسته می شود - Karaj - Qazvin freeway will be closed آزاد راه کرج - قزوین بسته می شود - Karaj - Qazvin freeway will be closed

به گزارش آسمونی : علی درویش پور روز سه شنبه در نشست بررسی برق رسانی به خط ریلی کرج – هشتگرد افزود: این مسیر در محدوده پل کردان شهرستان ساوجبلاغ بسته خواهد بود و مسیرهای فرعی و جایگزین برای تردد خودروها در این محدوده پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت : بر این اساس از ساعت چهار تا هشت صبح روز جمعه 19 مهرماه، آزاد راه کرج – قزوین در محدوده یاد شده بسته است.

درویش پور از دستگاه های اجرایی خواست قبل از بسته شدن مسیر با نصب بنر و تابلو در محدوده یاد شده اطلاع رسانی کنند.

معاون استاندار البرز در هماهنگی امور عمرانی تاکید کرد: برای پیشگیری از هر گونه حادثه، دستگاه های امداد رسان از جمله آتش نشانی و اورژانس نیز باید در محل حاضر بوده و انتظار می رود با همکاری و هماهنگی تمام دستگاههای متولی انتقال و توزیع برق به قطار شهری کرج - هشتگرد طبق برنامه زمانبندی و در اسرع وقت انجام شود.

وی خاطرنشان کرد : پروژه ملی قطار برقی کرج - هشتگرد به جهت روان سازی بار ترافیکی استان نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد بنابراین تامین این پروژه برای تسریع در افتتاح آن حائز اهمیت است.

پروژه قطار شهری کرج – هشتگرد به طول حدود 30 کیلومتر در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

آزاد راه کرج – قزوین یکی از محورهای پرتردد کشور محسوب می شود و روزانه بیش از 200 هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند.

ثبت نظر درباره «آزاد راه کرج - قزوین بسته می شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید