تکذیب پیدا شدن جسد 36ملوان در بندرلنگه

تکذیب پیدا شدن جسد 36ملوان در بندرلنگه
تکذیب پیدا شدن جسد 36ملوان در بندرلنگه - Denial of 36 sailors' body found in Bandar Lengeh تکذیب پیدا شدن جسد 36ملوان در بندرلنگه - Denial of 36 sailors' body found in Bandar Lengeh

به گزارش آسمونی : با توجه به شایعات منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر وجود 36 جسد ملوان غرق‌شده در طوفان اخیر، فرمانداری شهرستان بندرلنگه این خبر را تکذیب و بر اساس گزارش‌های موجود توسط ستاد پیشگیری و هماهنگی پاسخ به بحران شهرستان بندرلنگه تعداد جان‌باختگان حادثه را تنها یک نفر اعلام کرد.

در همین خصوص معاون امور دریایی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه افزود: اخبار منتشرشده در فضای مجازی در خصوص کشف اجساد ملوانان به دلیل شرایط نامساعد جوی طی روزهای گذشته در شهرستان بندرلنگه به‌هیچ‌وجه صحت ندارد.

خداداد پلاشی با بیان اینکه تنها یک نفر در بندر مغویه اعلام مفقودی شده بود که روز گذشته جسد وی پیدا شد، تصریح کرد: هشت قایق صیادی در پی طوفان روزهای گذشته سرگردان بودند که توسط لنج صیادی ازآب‌گرفته شدند.

وی با اشاره به اینکه با همکاری نیروی دریایی سپاه شهرستان بندرلنگه و سه ناجی از ابوموسی، کیش و بندر چارک منطقه مورد پایش قرار گرفت، اضافه کرد: هیچ موردی در این پایش ها پیدا نشد و اخبار منتشرشده در فضای مجازی نیز صحت ندارد.

ثبت نظر درباره «تکذیب پیدا شدن جسد 36ملوان در بندرلنگه»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید