تردد خودروهای شخصی از 15 تا 30 مهر در مرزها ممنوع است

تردد خودروهای شخصی از 15 تا 30 مهر در مرزها ممنوع است
تردد خودروهای شخصی از 15 تا 30 مهر در مرزها ممنوع است - driving private cars is prohibited from 15 to 30 Mehr at the borders تردد خودروهای شخصی از 15 تا 30 مهر در مرزها ممنوع است - driving private cars is prohibited from 15 to 30 Mehr at the borders

به گزارش آسمونی : محمدی فر- دبیر ستاد مرکزی اربعین- در پاسخ به این سوال که بیشترین هزینه‌ها در پیاده روی اربعین برای حمل ونقل و کرایه است؟ گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته در مواردی شاهد افزایش قیمت‌ها بودیم امسال با طرف عراقی مذاکره شده که حمل و نقل به صورت کنترل شده و نظارت شده به زائران خدمات دهد و تعدادی اتوبوس پیش بینی شده که حمل و نقل زائران از شهرهای زیارتی در هنگام برگشت را برعهده داشته باشند.

وی در خصوص استفاده از وسیله نقلیه شخصی در پیاده روی اربعین گفت: استفاده از وسیله نقلیه شخصی برای ما ملاحظاتی داشت. در عراق زیر ساخت مناسبی از لحاظ جاده و پارکینگ  وجود ندارد. همچنین تراکم جمعیت را شاهد هستیم. امسال تردد خودروهای شخصی را از 15 تا 30 مهر ماه را در کل مرزها ممنوع کرده‌ایم و امکان تردد وجود ندارد. ولی تعدادی اتوبوس پیش بینی شده که زائران می‌توانند از آنها استفاده کنند. برای داخل کشور هم امکانات پارکینگ‌ها ومحورها را آماده کرده‌ایم که زائران علاقمند با خودروی شخصی تا نقاط مرزی بیایند و وسیله خود را در آنجا پارک کرده واز وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

ثبت نظر درباره «تردد خودروهای شخصی از 15 تا 30 مهر در مرزها ممنوع است»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید