ماجرای سلفی گرفتن رئیس جمهور السالوادور هنگام سخنرانی در سازمان ملل

ماجرای سلفی گرفتن رئیس جمهور السالوادور هنگام سخنرانی در سازمان ملل
ماجرای سلفی گرفتن رئیس جمهور السالوادور هنگام سخنرانی در سازمان ملل ماجرای سلفی گرفتن رئیس جمهور السالوادور هنگام سخنرانی در سازمان ملل آقای نجیب ابوکیله رئیس جمهور 38 ساله السالوادور، پیش از آنکه نخستین سخنرانی خود در مجموع عمومی سازمان ملل را آغاز کند از مخاطبان خواست که یک لحظه صبر کنند و سپس گوشی موبایلش را از جیبش خارج کرد و در حالی که مقابل حضار ایستاده بود از خود سلفی گرفت. نجیب ابوکیله در حال سلفی گرفتن در سازمان ملل نجیب ابوکیله در حال سلفی گرفتن در سازمان ملل بعد از آنکه نجیب ابوکیله سلفی خود را با آیفون 11 جدیدش گرفت رو به سران کشور‌های سراسر دنیا کرد و به کنایه گفت:
باور کنید، تعداد مردمی که این سلفی را می‌بینند خیلی بیشتر از آن‌هایی است که به سخنرانی من گوش خواهند داد.
گابریلا همسر نجیب ابوکیله و دخترشان لیلا گابریلا همسر نجیب ابوکیله و دخترشان لیلا در یکی دیگر از لحظه‌های سخنرانی آقای ابوکیله که مشخصا برای شبکه‌های اجتماعی طراحی شده بود، همسرش گابریلا دختر کوچک شان لیلا را به مجمع آورده بود تا سخنرانی پدر تازه کارش را بشنود. ابوکیله در صحبت‌هایش اظهار کرد:
شاید در سال‌های آینده لازم نباشد که به نیویورک بیاییم تا در این ساختمان دور هم جمع شویم. تنها با چند ویدیو کنفرانس هم میتوان این کار را انجام داد و چندین میلیون در هزینه‌ها صرفه جویی کرد و من مطمئنم که اگر اثر این ویدیو کنفرانس‌ها بیشتر از گردهمایی‌های نیویورک نباشد از آن‌ها کمتر نیست.

ثبت نظر درباره «ماجرای سلفی گرفتن رئیس جمهور السالوادور هنگام سخنرانی در سازمان ملل»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید