زندگی نامه مورگان اورتگاس ، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا

زندگی نامه مورگان اورتگاس ، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا
مورگان اورتگاس - Morgan Ortagus مورگان اورتگاس - Morgan Ortagus

پیش از این هدر ناوئرت به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت می‌کرد. او پیش از این عهده‌دار چندین مقام دولتی بود، از جمله معاون وزارت خزانه‌داری و تحلیلگر اطلاعات در وزارت امور خارجه، وزارت خزانه داری و امور عمومی ایالات متحده در یواس اید. اورتگس در فاکس نیوز به عنوان حامی امنیت ملی کار کرد و قبل از انتصاب وی به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه، یک پشتیبان فعال نیروی دریایی ایالات متحده بوده‌است.

زندگی‌نامه

مورگان در اوبورن‌دیل، فلوریدا متولد شد. پدر او رونالد ای. اورتگس در یک شرکت بهداشتی و ترمیم کار می‌کرد و مادرش دنیس اورتگس مدیر دفتر بود. مورگان در فلوریدا رشد کرد و در سال 2002 برندهٔ دختر شایستهٔ فلوریدا شد.

حرفه

مورگان اورتگاس در سال 2007 وارد خدمات دولتی شد. مورگان اورتگس یک افسر ذخیرهٔ نیروی دریایی فعال آمریکا است. وی در سال 2008 تحلیلگر اطلاعاتی در وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا بود و خدمات خود در دولت را در آژانس توسعهٔ بین‌المللی آمریکا آغاز کرد، جایی که وی در سال 2007 چند ماه در بغداد، عراق، گذراند.

بعد از خدمت در عراق، وی در سال 2010 به‌عنوان معاون وابسته وزارت خزانه‌داری در عربستان سعودی منصوب شد. او مؤسس مشترک و مدیر شرکت مشاور "گو" «GO Advisors» و یک تحلیلگر امنیت ملی در شبکهٔ تلویزیونی فاکس نیوز بوده‌است.

مورگان همچنین به تأسیس شرکت «EY’s Geostrategic Business Group» کمک کرده و مدیر روابط جهانی در بانک استاندارد چارترد بود که در گروه بخش عمومی به مشتریان در آفریقا، آسیا و خاورمیانه پوشش می‌داد.

 

ثبت نظر درباره «زندگی نامه مورگان اورتگاس ، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید