آخرین اخبار از زهرا دختر گمشده 21 ماهه

آخرین اخبار از زهرا دختر گمشده 21 ماهه
آخرین اخبار از زهرا دختر گمشده 21 ماهه - Latest news from Missing 21 month old Zahra آخرین اخبار از زهرا دختر گمشده 21 ماهه - Latest news from Missing 21 month old Zahra

به گزارش آسمونی : سردار علیرضا لطفی، درباره آخرین وضعیت زهرا دختر 21 ماهه که در منطقه قلعه نو شهرری مفقود شده است، اظهار کرد: همکاران ما در پلیس آگاهی تمام احتمالات را درباره پرونده این دختربچه بررسی کردند.

وی افزود: با بررسی فیلم‌های به دست آمده از دوربین‌های مداربسته تا به این لحظه به این نتیجه رسیده ایم که بحث ربایش کودک مطرح نیست چرا که در فیلم‌ها معلوم است کودک با پای خودش از محل دور می‌شود و کسی او را نمی‌برد.

سردار لطفی گفت: در صحبت‌هایی که با خانواده کودک شده است خانواده مظنون به فرد خاصی نیستند و همچنین خود پدر و مادر این فرزند دارای سابقه کیفری نیستند.

وی ادامه داد: پیش بینی اولیه پلیس این است که شاید کودک در داخل کانال آب که در آن نزدیکی بوده افتاده که بنا بر همین پیش بینی روز گذشته متخصصان پلیس و آتش نشانی این موضوع را بررسی کردند، اما تاکنون خوشبختانه جسدی از این کودک داخل آن کانال آب پیدا نشده است.

سردار لطفی در پایان افزود: شبانه روز در حال بررسی این پرونده هستیم و دادستان شهرری هم برای بررسی ابعاد بیشتری از این موضوع وارد عمل شده اند.

ثبت نظر درباره «آخرین اخبار از زهرا دختر گمشده 21 ماهه»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید