درمان مخفیانه شوماخر در بیمارستانی در پاریس

درمان مخفیانه شوماخر در بیمارستانی در پاریس
درمان مخفیانه شوماخر در بیمارستانی در پاریس - Schumacher's secret treatment at a hospital in Paris درمان مخفیانه شوماخر در بیمارستانی در پاریس - Schumacher's secret treatment at a hospital in Paris

به گزارش آسمونی : به نقل از آس، میشائیل شوماخر، قهرمان هفت دوره فرمول یک جهان در بیمارستان ژرژ پومپیدو پاریس بستری شد تا درمانی مخفی رویش انجام شود.

شوماخر عصر دوشنبه در بخش جراحی قلب و عروق بستری شد. راننده آلمانی پیش از این دوبار در بهار به این بیمارستان انتقال داده شده بود. او را با هلی کوپتر از سوییس به پاریس بردند.

از زمانی که شوماخر 50 ساله در بیست و نهم دسامبر سال 2013 در حال اسکی با آن حادثه روبه‌رو شد در کما به سر می‌برد. او هنگام اسکی کردن کنترل خود را از دست داد و سرش با یک سنگ برخورد کرد. کلاهی که روی سرش بود مانع از مرگش شد.

پس از این حادثه، قهرمان فرمول یک با هلی کوپتر به کلینیک دانشگاهی گرنوبل انتقال داده شد. در آن جا دو عمل جراحی فوری رویش انجام شد و پزشکان تصمیم گرفتند در کما به سر ببرد.

9 ماه بعد یعنی در سپتامبر 2014 راننده سابق ابتدا به بیمارستان لوزان سوییس انتقال داده شد و سپس به خانه‌اش در ژنو فرستاده شد.

ثبت نظر درباره «درمان مخفیانه شوماخر در بیمارستانی در پاریس»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید