طرح "سینما مردم" در آمل افتتاح شد

طرح "سینما مردم" در آمل افتتاح شد
طرح "سینما مردم" در آمل افتتاح شد - The People's Cinema project was launched in Amol طرح "سینما مردم" در آمل افتتاح شد - The People's Cinema project was launched in Amol

به گزارش آسمونی : علی نیک زاد با اشاره به اینکه طرح "سینما مردم" برای نخستین بار در استان مازندران و با هدف حمایت از فیلم های ارزشی و انقلابی در آمل افتتاح شد، گفت: قصد داریم از این پس، فیلم های منتخب جشنواره مردمی عمار را در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت واقع در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) آمل اکران کنیم.

مدیر کانون بسیج رسانه آمل و مسئول طرح "سینما مردم" و اکران‌های مردمی فیلم‌های جشنواره عمار در آمل اظهار کرد: امروز جنگ، جنگ رسانه است و فیلم های سینمایی هالیوود دارد افسانه ها را در قالب قهرمانان به خورد جوانان می‌دهد که جا دارد فیلمسازان انقلابی و ارزشی کشورمان برای تولید آثار بیشتر ورود پیدا کنند.

وی با بیان اینکه این جشنواره با اکران فیلم ها و مستندهای مردمی در تمامی شهرستان ها طی چندین سال توانسته مخاطبان زیادی را به سوی خود جذب کند، تصریح کرد: ضرورت دارد مردم عزیز ما و جامعه حزب‌اللهی به فیلم‌های انقلابی توجه بیشتری کنند.

نیک زاد در پایان خاطرنشان کرد: هرچه از عمر جشنواره مردمی فیلم عمار می گذرد شاهد بلوغ و عمیق تر شدن آن هستیم، در همین راستا برنامه های خوبی را برای شهرستان آمل در نظر داریم.

ثبت نظر درباره «طرح "سینما مردم" در آمل افتتاح شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید