رنگ و شعار اربعین سال 98 انتخاب شد

رنگ و شعار اربعین سال 98 انتخاب شد
رنگ و شعار اربعین سال 98 انتخاب شد - The color and motto of Arbaeen were selected رنگ و شعار اربعین سال 98 انتخاب شد - The color and motto of Arbaeen were selected

به گزارش آسمونی : حجت‌الاسلام‌ و المسلمین غلامرضا اباذری ـ رییس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در عراق و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد ـ درباره شعار و رنگ اربعین سال 1398، گفت: با توجه به بررسی‌های کارشناسی و توافق‌های انجام‌شده با طرف ایرانی و عراقی قرار شد امسال شعار و رنگ اربعین همان شعار سال 1397 باشد.

او یادآور شد: جهانی بودن حرکت بزرگ فرهنگی اربعین و شرایط خاص منطقه و جهان اسلام از اصول انتخاب شعار اربعین است، بر همین اساس امسال نیز شعار اربعین «الحسین یجمعنا» و «قرمز» نیز رنگ منتخب مراسم اربعین سال 1398 تعیین و اعلام شد.

اباذری افزود: با توجه به میزبانی مردم شریف عراق، مشورت و رایزنی با برادران و دوستان بزرگوار عراقی در طیف و سطوح مختلف انجام شد. همچنین در جمهوری اسلامی ایران با مشورت‌هایی که ستاد مرکزی اربعین با کارشناسان انجام داد، به این نتیجه رسید که شعار و رنگ اربعین همان شعار و رنگ اربعین سال 1397 باشد.

ثبت نظر درباره «رنگ و شعار اربعین سال 98 انتخاب شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید