سردار آزمون در یک قدمی پیوستن به لیورپول؟

سردار آزمون در یک قدمی پیوستن به لیورپول؟
سردار آزمون در یک قدمی پیوستن به لیورپول - Sardar Azmoun in one step to join Liverpool سردار آزمون در یک قدمی پیوستن به لیورپول - Sardar Azmoun in one step to join Liverpool

به گزارش آسمونی : سردارآزمون ، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پس از برگزاری دیدار تیم‌های دینامو مسکو و زنیت سن پترزبورگ در هفته پنجم لیگ برتر روسیه برای انجام برخی کار‌های شخصی به استانبول ترکیه سفر کرد.

این در حالی است که تیم فوتبال لیورپول انگلیس هم که برای برگزاری بازی سوپرجام فوتبال اروپا با چلسی که چهارشنبه هفته جاری (23 مرداد) در ورزشگاه وودافون آره نا بشکیتاش انجام می‌شود، به استانبول سفر کرده است. با توجه به اخباری که در ماه‌های اخیر درباره علاقه سرخ پوشان مرسی ساید به آزمون منتشر شده، همزمانی سفر شاگردان یورگن کلوپ با بازیکن تیم ملی کشورمان شائباتی را درباره احتمال مذاکره او با مدیران تیم انگلیسی ایجاد کرده است.

با این وجود سردار آزمون تنها برای رسیدگی به امور شخصی و دیدار با برخی از دوستانش در استانبول حضور دارد و ظرف امروز یا فردا هم این شهر را ترک می‌کند و حتی نمی‌تواند بازی تیم مورد علاقه اش با چلسی را از نزدیک ببیند.

ستاره 24 ساله گنبدی فوتبال ایران در پنج هفته برگزار شده فصل جاری لیگ روسیه موفق به گلزنی مقابل تیم‌های سوچی و اورنبورگ شده و 2 پاس گل هم برای آرتم زیوبا، زوج خود در خط حمله تیم زنیت مقابل تیم‌های کراسنودار و دینامو مسکو ارسال کرده است.

ثبت نظر درباره «سردار آزمون در یک قدمی پیوستن به لیورپول؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید