پلیس نروژ تیراندازی در مسجدی در این کشور را «اقدام تروریستی» خواند

پلیس نروژ تیراندازی در مسجدی در این کشور را «اقدام تروریستی» خواند
پلیس نروژ تیراندازی در مسجدی در این کشور را «اقدام تروریستی» خواند - Norwegian police have called the shooting at a mosque in the country a terrorist act پلیس نروژ تیراندازی در مسجدی در این کشور را «اقدام تروریستی» خواند - Norwegian police have called the shooting at a mosque in the country a terrorist act

به گزارش آسمونی : یک جوان نروژی روز شنبه به روی حاضران در مسجدی در بروم در حوالی اسلو آتش گشود و پیش از آنکه از سوی یکی از حاضران متوقف و در نهایت دستگیر شود، یک نفر را زخمی کرد.

چند ساعت پس از این حمله جسد یک زن جوان که مادر مظنون است در خانه‌ای در بروم کشف شد. پلیس نروژ اعلام کرد تحقیق درباره قتل را آغاز کرده است.

مسئول مرکز اسلامی «نور» بروم به رسانه‌های نروژ گفت: فردی سیاه پوش که کلاه ایمنی بر سر و جلیقه ضد گلوله بر تن داشت، وارد مسجد شد که تنها سه نفر در آن حضور داشتند.

پلیس حوالی ساعت 16 به وقت محلی در جریان تیراندازی در مسجد قرار گرفت. پلیس ابتدا از زخمی شدن یک نفر خبر داد و پس از آن اعلام کرد جراحت این فرد سطحی است. پلیس به این موضوع که جراحت این زن بر اثر اصابت گلوله بود یا نه اشاره‌ای نکرد.

در همین حال نخست‌ وزیر نروژ گفت: باید با یکدیگر در برابر موضع‌گیری‌های خصمانه علیه مسلمانان مبارزه کنیم.

ثبت نظر درباره «پلیس نروژ تیراندازی در مسجدی در این کشور را «اقدام تروریستی» خواند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید