عذرخواهی دهباشی از بشیر حسینی و پدرش

عذرخواهی دهباشی از بشیر حسینی و پدرش
عذرخواهی دهباشی از بشیر حسینی و پدرش - Dehbashi apologizes to Bashir Hosseini and his father عذرخواهی دهباشی از بشیر حسینی و پدرش - Dehbashi apologizes to Bashir Hosseini and his father

به گزارش آسمونی : حسین دهباشی کارگردان و مستندساز کشورمان، شب گذشته به صورت حضوری با سید بشیر حسینی و پدرش دیدار و به دلیل مطلب اشتباهی که به آنان نسبت داده بود، عذرخواهی کرد.

دهباشی چند روز قبل در صفحه توئیتر خود سیدبشیر حسینی، داور مسابقه عصر جدید را فرزند یکی از مجرمان امنیتی مشهور دهه 60 خوانده بود که پس از متوجه شدن اشتباهش، از اقدام خود اظهار ندامت کرد.

دهباشی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود توضیحاتی در این خصوص ارائه داد که در ادامه تصویری از پست اینستاگرامی وی را مشاهده می‌کنید.

همچنین سیدبشیر حسینی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، ضمن نوشتن مطلبی، تصاویری از این دیدار منتشر کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید.

"در فرهنگِ ما، اهل بیت(چه از خاندان نبوت و چه از خانواده‌های خودمان) بزرگترین سرمایهٔ مایهٔ افتخارمان هستند؛ البته نه از روی تعصبِ قبیلگی بلکه از سَرِ ادب و دلدادگی. ممنون از دکتر زائری عزیز که بانیِ خیر شدن و تقدیر از آقای حسین دهباشیکه همدلانه همراه بودن.

  1. من برای رعایتِ حریم خصوصی حتی روز پدر هم، عکسی از پدرم که همه عشق و مایه افتخار و اعتبارمه منتشر نکردم؛ امیدوارم شرمنده بزرگترهامون نشیم و نباشیم.
  2. اگه قبلا مدرّسِ بین المللی سواد رسانه بودم، الآن سوژه‌ش هم، هستم! اگه سال‌هاست فریادِ نهضت سواد رسانه‌ای سَر میدم برای اینه که نه فقط عامهٔ مردم، که گاهی استادان و محققان هم، ناخواسته مرتکبِ خطاهای کوچک با پیامدهای بزرگ میشن.
  3. بارها توی کلاسهای حقوق ارتباطات گفته‌ام که اگه اخلاق پشتوانه حقوق نباشه، حقوق بهترین ابزار برای تضییع حق مردم میشه. شکر خدا که گوهرِ اخلاق برای بسیاری از ما هنوز انقدر عزیزه.

لطفاً هوای آدم‌های اخلاقی رو بیشتر داشته باشیم و از ادبشون سوءاستفاده نکنیم. "

ثبت نظر درباره «عذرخواهی دهباشی از بشیر حسینی و پدرش»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید