تدوین دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال انجام است

تدوین دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال انجام است
تدوین دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال انجام است - The preparation of the guidelines for the licensing of Cryptocurrency extraction is ongoing تدوین دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال انجام است - The preparation of the guidelines for the licensing of Cryptocurrency extraction is ongoing

به گزارش آسمونی : به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرزاد اسماعیل‌زاده با بیان این مطلب، افزود: با توجه به تصویب مصوبه استخراج رمز ارز در هیات دولت و فراگیرشدن استخراج رمز ارز و مراجعات متعدد در خصوص ارایه مجوز قانونی به وزارت صمت و پس از انجام جلسات و بررسی‌های متعدد در کمیسیون‌های مربوطه، اعطای مجوز فعالیت برای استخراج رمز ارز بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز این کسب و کارها به برق و پهنای باند مناسب، باید تاییدیه‌های لازم از وزارت نیرو و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت شود. همچنین لازم است تجهیزات مورد نیاز دارای برچسب انرژی و از تجهیزات به‌روز در این زمینه باشند. همچنین از جمله شرایط دریافت این مجوز، فعالیت شخصیت حقوقی با موضوع مرتبط در زمینه فناوری اطلاعات و جذب متخصصین این حوزه است.

مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: در حال حاضر دستورالعمل اعطای مجوز فعالیت در این حوزه در حال تدوین است که پس از تکمیل و تصویب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ثبت نظر درباره «تدوین دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال انجام است»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید