ریابکوف: از ایران خواستیم گام سوم کاهش تعهدات را اجرا نکند

ریابکوف: از ایران خواستیم گام سوم کاهش تعهدات را اجرا نکند
از ایران خواستیم گام سوم کاهش تعهدات را اجرا نکند - We asked Iran not to implement the third step of reducing commitments از ایران خواستیم گام سوم کاهش تعهدات را اجرا نکند - We asked Iran not to implement the third step of reducing commitments

به گزارش آسمونی : «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه روز یکشنبه پس از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین گفت که در این نشست از ایران خواسته شد تا گام سوم کاهش تعهد خود به برنامه جامع اقدام مشترک را انجام ندهد.

نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران کل ایران و گروه 1+4 (آلمان، فرانسه، روسیه، انگلیس و چین) و نماینده اتحادیه اروپا در هتل پله کوبورگ شهر وین پایتخت اتریش برگزار شد.

«عباس عراقچی» رئیس هیئت مذاکره کننده ایرانی پس از پایان نشست کمیسیون مشترک برجام میان مدیران سیاسی ایران و 1+4 این دیدار را سازنده ارزیابی کرده است.

وی با بیان اینکه توقیف نفتکش حامل نفت ایران در جبل طارق نقض برجام بود تاکید کرد که با این حال مذاکرات در این باره نیز سازنده بوده است.

به گزارش رویترز، عراقچی درباره توقیف نفتکش افزود، من نمی‌توانم بگویم که ما همه چیز را حل کردیم اما می‌توانم بگویم که تعهدات زیادی در این نشست داده شد.

نشست پیشین کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان هفتم تیر ماه در وین برگزار و در پایان بیانیه‌ای 9 بندی صادر شد.

ثبت نظر درباره «ریابکوف: از ایران خواستیم گام سوم کاهش تعهدات را اجرا نکند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید