نجات و انتقال کارکنان کشتی سانحه دیده شباهنگ به باکو

نجات و انتقال کارکنان کشتی سانحه دیده شباهنگ به باکو
نجات و انتقال کارکنان کشتی سانحه دیده شباهنگ به باکو - The transfer of shipwrecked personnel to Baku نجات و انتقال کارکنان کشتی سانحه دیده شباهنگ به باکو - The transfer of shipwrecked personnel to Baku

به گزارش آسمونی : علی خدمت‌گذار امروز با اشاره به غرق شدن کشتی شباهنگ در دریای خزر، اظهار کرد: این کشتی ساعت چهار و 35 دقیقه صبح چهارم مرداد از بندرانزلی به سمت بندر ماخاچ قلعه روسیه حرکت و ساعت سه و نیم در آب‌های خزر منطقه لنکران در نزدیکی سواحل جمهوری آذربایجان غرق شد.

وی با اشاره به بار حمل شده توسط این کشتی خصوصی گفت: این کشتی که حامل 945 تن کاشی و سرامیک بوده ظرفیت آن یک‌هزار تن بود و جزو کشتی‌های بزرگ محسوب نمی‌شود‌.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از نجات تمام خدمه این کشتی خبر داد و افزود: با تلاش گارد ساحلی جمهوری آذربایجان کل خدمه این کشتی که 9 نفر ‌شامل هفت نفر ایرانی و دو نفر هندی هستند در سلامتی کامل به سر می‌برند.

خدمت‌گذار با بیان اینکه علت غرق شدن کشتی هنوز مشخص نشده است، گفت: هنوز نمی‌توان علت دقیقی برای  غرق شدن  این کشتی بیان کرد اما طبق شواهد موجود ارتفاع موج دریا در هنگام این اتفاق چیزی در حدود دو و نیم تا سه متر بوده است.

کشتی باری ایران با نام شباهنگ که در نزدیکی بندر لنکران جمهوری آذربایجان دچار سانحه شده بود، چهارم مرداد روز گذشته غرق شد.

ثبت نظر درباره «نجات و انتقال کارکنان کشتی سانحه دیده شباهنگ به باکو»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید