وزیر دفاع به ادعای ترامپ درباره پهپاد ایرانی واکنش نشان داد

وزیر دفاع به ادعای ترامپ درباره پهپاد ایرانی واکنش نشان داد
وزیر دفاع به ادعای ترامپ درباره پهپاد ایرانی واکنش نشان داد - The Secretary of Defense reacted to the claim of Trump about the UAV وزیر دفاع به ادعای ترامپ درباره پهپاد ایرانی واکنش نشان داد - The Secretary of Defense reacted to the claim of Trump about the UAV

به گزارش آسمونی : امیر حاتمی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در واکنش به اظهارات ترامپ که گفته بود ایران لاشه پهپاد خود را از ته دریا پیدا کند، اظهار کرد: هیچ پهپادی از ما ساقط نشده است و پهپادهای ما مرتب در مأموریت‌های خود هستند.

وی ادامه داد: ما لاشه پهپادی را که ساقط کردیم را نشان دادیم و اگر کسی هم مدعی است پهپاد ما را ساقط کرده آن را نشان دهد. هیچ پهپادی از جمهوری اسلامی ایران ساقط نشده است.

وزیر دفاع درباره همکاری وزارت دفاع با صنعت خودروسازی کشور، اظهار کرد: خودروسازان امروز در شرایط تحریم کار مهمی برای کشور انجام می‌دهند. ما با توجه به علم و فناوری در زیرساخت‌هایی که داریم به خودروسازان اعلام کردیم که آمادگی کمک به آنها را داریم و آنها هرجا به کمک نیاز داشتند به ما اعلام کنند. اکنون در بخش ایمولایزر یا بخش الکترونیکی در حال کمک به صنایع خودروسازی است.

ثبت نظر درباره «وزیر دفاع به ادعای ترامپ درباره پهپاد ایرانی واکنش نشان داد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید